KIZ ÇOCUKLARI İÇİN TAVŞAN BABET YAPIMI

Tığ işi ile kız çocuklarına tavşan babet modeli yapımı

Babet modeller için sizlere yeni örnekler göstermeye devam ediyorum. Bugün kız çocukları için yapılmış olan tavşan babet modeli yapımını sizlere göstereceğim. Bu babetin detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.

Çocuklar için yapabileceğiniz patik modelleri için sizlere tığ işinden ve şiş örgüsünden yapılmış olan farklı modeller göstermeye devam ediyorum. Bugün sizlere özellikle patik kullanmayı sevmeyen çocukların ilgisini çekecek olan çok şık bir babet patiğin yapımını göstereceğim. Tığ işinden yapılmış olan bu patikte hazır taban kullanıldığı için zorlanmadan bir gün gibi kısa bir sürede bu patiği yapabilirsiniz.

Tığ işi tavşan babet modeli yapımı için burada hazır bir patik tabanı kullanılmış. Burada 30-31 numara keçe taban kullanılmış. Siz dilediğiniz ayak numarası için alıp yine burada yer alan videolu anlatımdaki detayları takip ederek bu patiği yapabilirsiniz.

İp olarak burada Nako pırlanta markalı ip kullanılmış. Dilediğiniz marka bir patik ipi de kullanabilirsiniz. Patiğin yapımına öncelikle keçe tabanının etrafının tığlanması ile başlanıyor. Daha sonra ise kenar kısımları yine tırabzanlar yapılarak ilerliyor. Tığ ile örgü örmeye yeni başlayanlarda kolaylıkla bu patiği yapabilir. Ayıca burada kız çocuklar için yapılmış olsa da siyah, lacivert veya gri renk seçip erkek çocukları için de yapabilirsiniz.

Tavşan babet modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KIZ ÇOCUKLARI İÇİN TAVŞAN BABET YAPIMI için yorumda bulun

    KIZ ÇOCUKLARI İÇİN TAVŞAN BABET YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KIZ ÇOCUKLARI İÇİN TAVŞAN BABET YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.