KOLAY AJURLU ÖRGÜ ÖRNEĞİ YAPIMI

Ajurlu zincir örgüsü yapılışı

Ajurlu örgüleri her zaman sevmişimdir kızlar. Hem güzel atkı modeli yapımında işe yarıyor. Hem de bebek örgü yelek modeli veya benzeri örgü işlerinde öne çıkıyor.KOLAY AJURLU ÖRGÜ ÖRNEĞİ YAPIMI

Ajurlu zincir örgü örneğinin yapımı için daha önce de değişik anlatımlar içeren çalışmaları önünüze getirmiştik. Anlatımlı ajurlu zincir örgü modeli şiş işiyle yapılıyor. Kolay bir model.

Hemen modeli kavrayarak örgü atkı örneği yapmanızı öneririm. Benim ilk işim kırmızı tonlarda güzel bir şiş işi atkı modeli yapımı olacak. Yeğenlerime örmeyi düşünüyorum.

Sizlerde örgüyü çözüp, şiş işi bebek yelek modeli yapabilirsiniz. Bence bebek örgülerinde çok güzel duracak zincir motiflerine sahip. Hatta bu örgüyü ajurlu zincir örgüsü şeklinde de başka platformlarda karşılaşabilirsiniz.

Ajurlu örgü modelinin yapımında fazla zor bir taraf yok. İzleyip modeli kolayca kavradıktan sonra şiş işi örgülerde bu güzel örneği yapmaya hemen başlayabilirsiniz. Anlatımlı ajurlu örgüyü kolayca yaparak çeşitli örgü işlerinde kullanabileceğiniz gibi yeni örgüye başlayanlara da öneriyorum.

Örgüye yeni başlayan arkadaşlarıma mail olarak bu çalışmayı paylaşacağım. Çünkü yeni örgüye başlayanların her zaman yeni örgü çalışmalarına ihtiyacı olur. Sizde bu güzel ajurlu örgü örneğini bilmesi için arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Güzel örgü modelleri ile tekrar buluşmak dileğiyle arkadaşlar. Kendinize iyi bakın. Güzel örgüler yapın.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCtd0OwkAkLpDbQSpuU2U0KQ

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu