KOLAY HAROŞA BEBEK YELEĞİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Balık figürlü kolay haroşa bebek yeleği modeli yapımı

Bugün sizlere çok şık ve yapımı oldukça basit olan bir bebek yeleği modeli yapımı göstermek istiyorum. Özellikle şiş ile örgü örmeye yeni başlayanlar için bu haroşa bebek yeleği modeli çok ideal bir model. Örgü örme konusunda kendini geliştirmek isteyenler mutlaka bu yeleğin yapımına göz atmalılar.

Bebekler için değişik örgü modellerini göstermeye devam ediyorum. Daha önce çeşitli bebek yelekleri, kazaklar, hırkalar, ceketler ve farklı örgü işleri göstermiştim. Bugünde yine çok şık bir bebek yeleği modelinin yapımını sizlere sunmak istiyorum.

kolay harosa bebek yelegi

Bugün göstereceğim bebek yeleği örneği çok basit bir şiş işi modeli ile yapılıyor. Haroşa örgü modeli ile yapılan bu yelek modelinde süsleme olarak küçük balık figürleri yapılmış. Bu yelek modeli kız ve erkek bebekler için yapılabilecek bir örgü işi. Siz süslemeleri balık dışında değişik şekillerde yapabilirsiniz.

kolay harosa bebek yelegi2

Burada yapılan yelek modeli 9-12 aylık bebekler için uygun bir yelek. Yapımı oldukça kolay olan bu yeleği buradaki detaylara dikkat ederek daha büyük bir şekilde de yapabilirsiniz. Yelek modelinin detaylı yapım aşaması kol kesimleri yaka kesimleri video içerisinde açıklanmış.

Bunun dışında birde video içerisinde yeleğin başlangıç sayıları, kaç sıra nasıl işleneceği ve diğer ölçüleri detayları ile birlikte tablo halinde verilmiş. Buraya da dikkat ederseniz ölçüler konusunda fikriniz olacaktır.

Kolay haroşa bebek yeleği modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCXaya44nFXaDJ-dC04Z9WDg

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu