KOLAY LİF MODELİ YAPILIŞI

Basit lif yapımı

Basitçe lif yapmayı öğreneceğiniz bu güzel çalışmayı sizde seveceksiniz. Hemen öğrenip yapmak isteyeceksiniz. Öğretici lif çalışmaları sayesinde sizde evde basitçe lif yapmayı öğrenerek çeyizlik veya kullanmalık güzel liflerin sahibi olabileceksiniz.KOLAY LİF MODELİ YAPILIŞI

Basit lif nasıl yapılır diyenler için önerdiğim güzel bir çalışma. Tığ işi kolay lif modeli yaparak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Tığ işi veya şiş işi yapılan lif modelleri çalışmalarını sitemizde fazlasıyla yer aldığını da hatırlatırım.

Anlatımlı çalışma sayesinde sizde kısa sürede güzel lif örnekleri ortaya çıkarabilirsiniz arkadaşlar. Lif yapmak her ne kadar zor gibi gözükse de yeni örgüye başlayanların ilk olarak yaptığı örgü türüdür diyebilirim.

Bu güzel çalışmada da yine anlatımlı lif detaylıca verilmiş. Hazırlayanların emeğine sağlık. Öğrenerek sizde kısa sürede harika lif örnekleri yapabilir ve seven kişilere de hediye edebilirsiniz.

kolay-lif-yapilisi

Kolayca lif yapmayı öğreneceğiniz bu güzel anlatım sayesinde sizde harika liflerin sahibi olabilirsiniz. Öğretici lif modelleri ile sizde boş zamanlarınızı bu güzel basit lif çalışmaları yaparak geçirebilirsiniz.

Öğretici çalışmaları her zaman sevmişimdir hanımlar. Hem kolay oluyor. Hem de tane tane anlatıldıkları için kolayca basit lif yapmayı öğrenebiliyoruz.

Öğretici güzel çalışmaları altta benzer yazılar bölümünde de bulacaksınız. Onları da mutlaka inceleyin derim. Çok güzel modeller ve çalışmalar paylaşmıştık. Seveceğiniz modeller karşınıza çıkacaktır.

Anlatımlı lif modeli yapılışı

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCE7Xd-6RraZkicsHMtpTwag/videos

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu