KOLAY MANDALA TAŞ BOYAMA SANATI

Mandala taş boyama işi

Taş boyama sanatını oldum olası sevmişimdir hanımlar. Hem yapımı eğlenceli, hem boyayla türlü şekiller verip güzel süs çalışmaları ortaya çıkarabiliriz. Hatta iyi bir stres atma yöntemi olduğunu da söylemek isterim.KOLAY MANDALA TAŞ BOYAMA SANATI

Mandala taşı boyama işleriyle ilgili daha önce sitemizde benzer belki paylaşım yapmış olabilirim. Ama bu güzel çalışmayı ilk fırsatta denemenizi tavsiye ediyorum.

Bunun için size bir taş lazım. Bu taşı sokakta kolayca bulabilirsiniz. Yada denize gittiyseniz sahilde de yol boyunca bu güzel şekilli taşlardan çokça bulabilir ve biriktirebilirsiniz.

Mandala taş boyama sanatı hem eğlenceli, hem de stres atmaya birebir hanımlar. Kesinlikle tavsiye ederim. Resimli anlatımdan istifade ederek sizde kolayca bu güzel çalışmayı yapmaya başlayabilirsiniz.

Toplam 16 adımda mandala taş boyama örneğini öğrenecek ve hemen yapmak isteyeceksiniz. Yapımı eğlenceli olan güzel bir çalışma. Bence bir boş zamanınızda deneyin.

Taş boyayarak çilek süsü, güzel böcek taş süsleme ve daha birçok güzel değişik süs örnekleri ortaya çıkarabileceğinizi söylemek isterim. Kolay gelsin.

kaynak : https://arearughomedecor.com/interior-design/30-chic-home-design-ideas-european-interiors-8/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu