KOLAY ÖRGÜ BEBEK BOTU NASIL YAPILIR

Örgü bebek ayakkabısı

Tığ işi yapılan örgü bebek botları veya ayakkabı çalışmaları her zaman kolay gözükebilir. Ancak ayrıntı ve biraz sabır isteyen örgü işlerinin başında geliyor. Örgüden bebek botu yaparak ister süs isterseniz yeni doğan bayanlara hediye olarak götürebilirsiniz.

Örgü işi bebek patiği çalışmasını da andıran projede tığ işinden örgü ayakkabı yapımı tarif ediliyor. Fazla ip gitmeyecek bir çalışma. Kolayca örgüden patiği yapabilir ve sevdiğiniz kişilere hediye olarak verebilirsiniz.

Anlatımlı çalışma karşımıza yabancı bir aktarımla çıksa da Türkçesini henüz bulamadım. Öğretici örgü botu değişik renk ip kullanarak yapabilirsiniz. Anlatımlı örgü çalışmasında zorluk çekmeyeceğiniz gibi takıldığınız bir kısım olursa yazmaktan çekinmeyin.

tig isi orgu patik
tig-isi-orgu-patik

Tığ işi örgüden bot yapımında düğme de kullanılıyor. Dilerseniz düğmesiz dikişsiz direk tamamlayabilirsiniz. Anlatımlı örgü çalışmasında kalın ip kullanıldığını görüyoruz. İsterseniz daha ince iplik kullanabilir veya evinizde elinizde kalan ipleri kullanarak örgü bot yapabilirsiniz.

Örgüden bebek botu yapmak

Anlatımlı çalışma ile ilgili paylaşacaklarım ve aktaracaklarım bu kadar. Örgü işlerinde bebek patiği yeni örgüye başlamış hanımların da ilgisini çeken bir konudur. Sitemizde buna benzer çok güzel sarı örgü bebek patik çalışması paylaşmıştık. Onu da incelemenizi öneriyorum. Anlatımlı bebek patik çalışmaları ile bir başka konuda görüşmek dileğiyle… Alttaki çalışmada takıldığınız yer olursa yorum yazmanızı isteyeceğim. İyi geceler diliyorum ve şimdilik içerde dizisini izlemeye geçiyorum. Kendinize iyi bakın saygılar.

kaynak : https://www.pinterest.com/

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu