KOLAY ORİGAMİ KELEBEK YAPIMI

Origami kelebek nasıl yapılır

Origami sanatıyla yapılan güzel kelebek çalışmalarını sizde öğrenerek kolayca yapabilirsiniz. Kağıt katlama sanatıyla yapılan çok güzel maket kelebek veya süs kelebek örneklerini evinizde süs amaçlı da kullanabilirsiniz.

Anlatımlı çalışmayı kesme biçme olmaksızın hemen katlayarak yapıyorsunuz. Sadece tutkal kullanın derim. Çünkü katladığınız yer açmasın. Bu sayede çok güzel kağıttan kelebek örnekleri yapabilirsiniz.

Bunu neden öğrenmelisiniz? evinizde süs yapmak veya arasına ip geçirip sarkaç süs olarak da kullanabilirsiniz. Çocukların odasına kelebekli sarkaç süs olarak yapıp kullanabilirsiniz.

Benzer Haberler

Kağıt katlama sanatıyla yapılan kelebek süs çalışmalarını sitemizde daha önce paylaşmadık sanırım. Ama öğrenerek sizde kolayca kağıttan çok güzel kelebek örnekleri yapabilirsiniz.

origami kelebek yapilisi
origami-kelebek-yapilisi

Toplamda 10-12 adımdan oluşan güzel origami kelebek yapımı çalışmasını kısa sürede öğrenerek süs amaçlı yapabilirsiniz. El becerisi iyi olanlar hemen kavrayıp yapmaya başlayabilirler.

Kolay yapılan kağıt katlama örnekleri ve çalışmalarını yine buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdilik bu güzel çalışmayı yapmaya başlayın ve öğrenin derim kolay gelsin.

kaynak : https://www.trucsetbricolages.com/bricolages/bricoler-des-papillons-de-papier-faites-en-des-decorations/

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu