KOLAY TIĞ İŞİ LALE OYASI NASIL YAPARIZ?

Tığ işinden lale oyası örneği

Oya ve dantel dünyasının hazırladığı harika bir çalışma. Evinizde çeyizlik bu tür çalışmalar yapıyorsanız mutlaka denemelisiniz hanımlar. Tığ işi lale oyası yapımının ele alındığı çalışma Türkçe olup, keyifle izleyerek öğreneceğiniz bir model.KOLAY TIĞ İŞİ LALE OYASI NASIL YAPARIZ?

Evlenecek çocuklarınıza el emeği göz nuru hazırlayacağınız harika çeyizlik tığ oyası lale örneği işlemesini inanın gören herkes çok sevecek ve bayılacak. Bu tür paylaşımları daha önce de sitemizde bulunduruyorduk.

Hatta bu güzel değişik lale görünümlü örnekli tığ oyası çalışmasını ilk görünce aşık olduk diyebiliriz. Hemen yapmalı ve el emeği çalışmalarımız arasında yerini almalı diye düşünmeye başladık.

Yapımcıları da sağolsunlar çok güzel anlatmışlar ve insanlara faydalı olmuşlar. Öneriyoruz ve kesinlikle öğrenerek yapmanızı tavsiye ediyoruz arkadaşlar.

Örneğinde görüldüğü gibi tığ oyası lale yapımı çalışması farklı renklerden oluşuyor. Biraz emek isteyen hatta zor bir çalışma diyebiliriz. Her önüne gelen yapamaz da diyelim.

Ama tığ işine ve tığ oyasına merak salanların mutlaka yapamasalar bile incelemelerini tavsiye ettiğimiz bir örnek. Anlatımlı çalışma hem güzel hem de kolay anlatımı sayesinde, hemen modeli kavrayıp yapmaya başlayabileceğiniz özellikler içeriyor hanımlar.

Merakı olanlara paylaşın ve görsünler derim. Sizde sevdiyseniz bir puan verirseniz memnun oluruz. Bir başka tığ işi veya tığ oyası örneğinde görüşmek dileğiyle hanımlar hoşça kalın.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UC_TfGVMQ6ku47kZulpqFrYA

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu