KOLAY YAPILAN 3 BOYUTLU ÇİLEK LİF TARİFİ

3 Boyutlu Çilek Lif Yapımı

Hanımlar bu gün güzel bir lif modeli işleyeceğiz. Öğretici bu güzel çalışmayı sevecek ve hemen benim de olsun diyeceksiniz. 3 boyutlu çilek lif modeli olarak tanımlanan bu güzel çalışma favorilerden.KOLAY YAPILAN 3 BOYUTLU ÇİLEK LİF TARİFİ

Birçok yerde çilek liflerinin beğenildiğini ve daha çok tercih edildiğini görmüşsünüzdür. Yuvarlak lif modeli yapılışı ve desenli lif çeşitlerini daha önce işlemiştik biliyorsunuz. Çeyizlik veya banyoda çocukların banyoyu sevecek şekilde kullanmaları için bu modeli mutlaka yapın derim.

Kullanması zevkli çilekli lif örneğinin detayları hemen altta 2 adet Türkçe anlatımlı video da yer alıyor. El emeği öğrenelim kanalında gördüğüm bu güzel çalışmayı yapımcıları sağolsun çok detaylı anlatmışlar bizlere…

Kolay lif anlatımlarını bulacağınız sitemizde bunun gibi daha birçok güzel anlatımlı lif öğreten derslere ulaşabilirsiniz arkadaşlar.

Altta örnekleri göreceksiniz. Sizde başlayıp bitirdiğinizde aynı görünüme sahip çilek lif modeli elde etmiş olacaksınız. Özellikle çocukların seveceği bir lif modeli olup, kesinlikle öğrenip yapmalısınız. Süs veya çeyizlik lif modeli olarak da yapmayı düşünebilirsiniz hanımlar.

3 Boyutlu Çilek Lif Yapımı Videoları

En önemlisi 3 boyutlu lif modeli olarak görünmesi güzel. Bu yüzden elinize aldığınızda sanki çilekler gerçekmiş gibi hisse kapılacaksınız. Yine eline alan arkadaşlarınız da imrenecek ve hatta sizden bu yapıtları isteyebileceklerini şimdiden düşünmeye başlamalısınız.

KOLAY YAPILAN 3 BOYUTLU ÇİLEK LİF TARİFİ
KOLAY YAPILAN 3 BOYUTLU ÇİLEK LİF TARİFİ

El emeği öğrenelim kanalının hazırladığı bu müthiş çalışmaları destekleyin ve sizde kanalı takip ederek, daha çok öğretici videolar hazırlamaları için talepte bulunun hanımlar. Yorum bırakın veya yaptıysanız resimlerini paylaşın. Kolay gelsin hanımlar.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu