KROKODİL ÖRGÜ CÜZDAN YAPILIŞI

Krokodil motifli cüzdan

Krokodil örgü modeli ile yapılmış güzel bir cüzdana sahip olmak istemez misiniz? Bence isteyin. Çünkü hem görünümü güzel. Hem de harika bir krokodil motifli cüzdan modelinin yapılışını seyir edeceğiz.

Öğrenerek sizde kendinize veya sevdiğiniz birisine bu güzel örgü cüzdan modelini yapıp sevindirebilirsiniz. Örgü cüzdan yapılışıyla alakalı sitemizde daha önce güzel örnekler paylaşmıştık.

Anlatımlı örgü cüzdan örneklerini severek yapacaksınız hanımlar. Örgüden yapılan her çalışma sağlıklı olup, dışarıdan satın alana kadar kendiniz öğrenip yapabilir ve sevdiğiniz birisine hediye edip güvenle kullanmasını sağlayabilirsiniz.

Krokodil örgüsüyle yapılan birçok çalışmayı ele almıştık. Anlatımlı krokodil örgü cüzdan çalışması da yine bunlardan birisi hanımlar. Yapımı zor gibi gözükse de tek renk yapılan bu çalışmayı keyif alarak hızlıca yapacağınızı söylemek isterim.

krokodil-orgu-cuzdan

Örgü krokodil cüzdan örneğinde takıldığınız bir yer olursa mutlaka yorum bırakın. Yardımcı olmaya çalışırız. Anlatımlı çalışmayı öğrenerek başkalarına da paylaşabilirsiniz. Kolayca modeli kavrayıp kendinize cüzdan veya örgü çanta modeli yapabilirsiniz.

Örgüden yapılan çanta modelleri hem görünümü hem de kıyafet kombin bakımından her türlü elbisenize uydurabileceğiniz özelliklere de sahip olur. Anlatımlı krokodil örgü modelinde zorlanacağınız bir taraf yok.

Kolayca örgü modelini öğrenip, uygulayabilir ve örgü cüzdan sahibi olabilirsiniz. Sevdiğiniz birisine yaparak onu mutlu edebilir veya fazlaca yapıp satarak güzel paralar kazanabilirsiniz.

Krokodil örgü modeli cüzdan

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCFhYvl19jsOeA6-LkEe4YvA/videos

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KROKODİL ÖRGÜ CÜZDAN YAPILIŞI için yorumda bulun

    KROKODİL ÖRGÜ CÜZDAN YAPILIŞI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KROKODİL ÖRGÜ CÜZDAN YAPILIŞI için ilk yorumu yapabilirsin.