KROKODİL ŞAL ÖRNEĞİ YAPILIŞI

Şal modelleri yapımıyla ilgili Nurgün hanımın hazırladığı güzel bir çalışmayı sizlerle de paylaşmak istedim. Ebruli ipten yapılan bu güzel şal örneğine bayıldım. Aynı zamanda balık pulu şalı olarak da bilinen bu güzel çalışmayı sizde öğrenerek evinizde yapmaya başlayabilirsiniz. Krokodil şal modeli yapımında renk olarak kendi tercihiniz neyse onu kullanabilir ve dilerseniz dikdörtgen şal modeli olarak da yapmayı düşünebilirsiniz.

Derya Baykal’ın programında yer alan Nurgül Tezcan isimli bayan gerçekten bu işi iyi biliyor. Öğretilerinden yararlandığım bir isim ve izlerken keyif aldığımı tekrarlamak isterim. En güzel şal modellerini de inanın o kadın yapıyor. Tığ ile katlar halinde yapacağınız bu güzel krokodil şal modelini ebruli ipten şal olarak ile güzel ve zarif bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

Krokodil şal hazırlayıp, yaz kış demeden istediğiniz mevsimde taşıyabilirsiniz. Satış amaçlı da yapıp güzel eviniz için paralar kazanabileceğinizi de belirtmek isterim. Dolabınızda mutlaka olması gerektiğine inandığım güzel bir şal modeli olduğunu söylemeliyim. Özel günler veya davet, düğün yada sünnet gibi yerlere de bu güzel krokodil balık pulu şal modelini kullanabilirsiniz. Gelin şalı olarak da yapıp tercih edeceğiniz model lohusalıkta da kullanılabilir. Yıpranmaz ve bir ömür yanınızda taşıyıp, dolabınızda sergileyeceğiniz güzel bir örnek olduğunu düşünüyorum.

Bu modelle ilgili derlediğim resimler altta yer alıyor. Yine öğretici videodan izleyerek yararlanabilir ve krokodil pullu şalını kendiniz de yapabilirsiniz. İstediğiniz renkte ve boyda yapıp kullanabileceğinizi söylemeliyim. Kolay gelsin.

Krokodil ( Crocodile ) şal modeli yapımı

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu