KÜÇÜK KALP TARLASI ÖRGÜ MODELİ

Küçük kalpler örgü modeli

Yapımı kolay olan güzel bir örgü modeliyle birlikteyiz hanımlar. Görünce hemen aklıma güzel bir örgü yelek yapılışı aklıma geldi. Kalpli görüntüsü ile yapıldığında ve bittiğinde güzel bir kalp motifli yelek modeline sahip olduğunuzu düşünsenize… bence güzel olurdu.KÜÇÜK KALP TARLASI ÖRGÜ MODELİ

Bu modeli de öğrenip, şiş işi hemen yapmaya başlayarak harika yelek, kazak veya süveter gibi örgülerinizde kullanabilirsiniz. Benim aklımda ilk olarak yelek yapımı var. Sıra sıra kalpler motifli yelek yaparak etrafımdakileri kıskandırmayı düşünüyorum. Birde rengi yeşil yaptık mı tamamdır.

kucuk-kalpler-orgu-modeli

Küçük kalpli tarla örgüsü olarak da bilinen bu modeli öğrenip, kolayca 1 günde kazak örebilirsiniz hanımlar. Yapılışı zor değil ve ilmek sayısı, ölçüsü nasıl yapılacağı anlatımlı videoda yer alıyor. Anlatımlı Türkçe videodan yararlanarak kolay adımlarla kalp motifli hırka yapabilirsiniz.

Kalpli örgü örneği

Modeli kavradıktan sonra yapacağınız adımlar sonrasında sanıyorum 2 günde olmasa da 1 günde bir kazak örebilirsiniz. Yada yelek yapmayı düşünüyorum ve sanırım sabah başlasam gece yarılarım gibime geliyor. Yine siz bilirsiniz ama güzel bir örgü modeli olduğunu söyleyebilirim.

Anlatımlı videoları her zaman sevmişimdir. Öğretici yanları ve hemen yapılışı için gerekli tüm bilgiler yatıyor. Hazırlayanlardan Allah razı olsun. Gerçekten bunları yapmak ve birde anlatarak videoya dökmek medeni cesaret. Sizlerde bu tür çalışmalar yapmak istiyorsanız? sitemizi takip edin hanımlar. Değişik örgü modelleri ve örgü örnekleri ile görüşmek dileğiyle. Havalar soğuk kendinize iyi bakın dikkat edin.

kaynak : https://www.youtube.com/

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu