LAVANTA BAHÇESİ LİF MODELİ YAPIMI

Çeyizlik lavanta bahçesi lif modeli yapımı

Çeyizler içerisine ekleyebileceğiniz çok şık görenlerin dikkatini çekecek çok şık bir lif modelinin yapımını daha size göstermek istiyorum. Lavanta bahçesi lif modeli renkleri ile dikkat çekecek çok şık bir tasarım olmuş. Bu lifin detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz. LAVANTA BAHÇESİ LİF MODELİ YAPIMI

Lif modelleri için sizlere yeni örekler bulmaya devam ediyorum. Çiçeklerden esinlenerek yapılan bu lif modellerini ben çok beğendim ve sizlerle de paylaşmaya çalışıyorum. Bugün size lavanta çiçeğinden esinlenilerek tasarlanmış olan bir lif modeli göstereceğim. Klasik bir lif tabanı üzerine yapılan örgü lavanta çiçekleri çok güzel olmuş. Bu lif çeyizler içerisinde de görenlerden büyük beğeni alacaktır.

Çeyizlik lavanta bahçesi lif modeli yapımı için burada beyaz bir lif ipi il taban yapılmış. Lavanta çiçeklerinin yapımı için ise mor ve lila renkte lif ipleri kullanılmış. Yaprakların yapımı için ise yeşil lif ipi kullanılmış. Çiçeklerin yapımı için dilerseniz farklı renkte lif ipleri de kullanabilirsiniz. Burada kullanılan Bonbon markalı ipler.

Lif modeli yapımı için öncelikle beyaz lif ipi ile klasik yıldız modeli ile dilimli bir lif tabanı yapılmış. Bu şekilde lif tabanı yapmayı bilmiyorsanız videodan öğrenebilirsiniz. Burada çiçek modelli lif tabanı yapılmış. Hazırlanan lif tabanı üzerine ise önce yeşil ip ile lavantaların yaprakları yapılmış. Daha sonra renkli ipler ile lavanta modeli yapılmış. Burada hazırlanan çiçekler ayrıca örülmemiş. Direk lif tabanı üzerine işlenmiş.

Lavanta bahçesi lif modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UC38TJtTEVUJv9sqRP021Oog

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu