MAVİŞ FIRFIRLI BEBEK ETEK TARİFİ

El işi örgü kategorisinde en çok tercih edilen örneklerden birisi de etek modelidir. Fırfırlı etek modeli yapımında resimli olarak adımlarını paylaştığım çalışmayı inceleyerek sizde öreceğiniz bir etek için fikir sahibi olabilirsiniz.

Açıklamasını pek bulamadığım çalışmayı resim olarak paylaşmak istedim. Örgü bebek eteğinin yapılış aşamalarını da inceleyeceğiniz çalışmadan mutlaka yararlanacağınızı düşünüyorum. Bebekler için çok güzel etekler ve fırfır modelli etek örgüleri yapabilirsiniz.

firfirli-mavis-bebek-etegi

firfirli-mavis-bebek-etegi

Bitmiş hali üstteki gibi oluyor. Fırfır pileli etek modeli olarak da tanımlayacağımız örneğin aşamaları ise altta paylaşılmış.

Sevdiğiniz renkleri tercih ederek yün iple şiş malzemelerini temin eder etmez, bu güzel örgü etek çalışmasını yapmaya başlayabilirsiniz. Örgüden etekler yapmak için sitemizdeki diğer çalışmaları veya örnekleri de incelemenizi tavsiye ediyorum.

Birbirinden güzel elbise, patik veya hırka modellerini de paylaştığımız sitemizde sıramız örgü etek tarifiydi. Pek tarif ettiğimi düşünmesem de resimli anlatımların yapmak isteyenlere birazcık olsun fikir vereceğini de düşünüyorum. Daha detaylı açıklamalı örgülerle buluşmak dileğiyle iyi akşamlar.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. MAVİŞ FIRFIRLI BEBEK ETEK TARİFİ için yorumda bulun

    MAVİŞ FIRFIRLI BEBEK ETEK TARİFİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak MAVİŞ FIRFIRLI BEBEK ETEK TARİFİ için ilk yorumu yapabilirsin.