MEŞHUR SELANİK ÖRGÜ MODELİ NASIL YAPILIYOR?

Selanik Örgü Modeli Yapımı

Selanik örgüsünü çoğu kez duyardım. Ama bir gün bile nasıl yapıldığını araştırmadım. Ama bu gün Nako eğitimi olan bu güzel çalışmayı yine sizlere paylaşmayı planlıyorum. Beğeneceğinizden de şüphem yok.MEŞHUR SELANİK ÖRGÜ MODELİ NASIL YAPILIYOR?

Selanik örgü modeli nasıl yapılır diyenlere de güzelce cevap vermiş oluruz. 4 adımda kısa sürede yapabileceğiniz şık bir örgü türü. Selanik örgü örneğini kullanarak çok güzel örgü kazak modelleri, yelek örnekleri yapabilirsiniz.

Hatta selanik örgü örneğini öğrendikten sonra bebek örgülerinizde de kullanmanızı öneriyorum. Çok şık duracaktır. Nasıl yapıldığına gelince altta hem resimli adımlar yer alıyor. Hem de Nako TV tarafından hazırlanan muhteşem bir video yer alıyor.

Selanik Örgü Modeli

Resimli adımları inceleyecek olduğumuzda öncelikle ilk adım iplik ön tarafta tutulacak. 1 ilmek örülüyor. Daha sonra 1 ilmek örmeden alınacak ve üstüne ip dolanacak. Bu şekilde sırayı tamamlayacaksınız.

İkinci adımda ise ikinci sıra üstüne iplik dolanmış ilmekler örülecek. Tek ilmeklerin üstü iplik dolanacak. Bu biçimde sırayı tamamlamanız gerekiyor. Selanik örgüsünde her iki yüz de ilk iki adımda gözüktüğü şekilde örülmelidir.

3 adımda hemen yapacağınız selanik örgü örneğinin tam detaylı yapımını hemen altta yer alan öğretici videoyu izleyerek devam edebilirsiniz.

Modeli kavrayıp hemen yapmaya başlayacaksınız. Bu tür benzer örgü modellerini Nako TV kanalında da çokça bulabilir ve inceleyerek hemen öğrenebilirsiniz. Kendileri bu konuda oldukça başarılı işler çıkarıyorlar. Mutlaka takipçisi olun.

Selanik Örgü Modeli Yapımı

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu