MEVSİMLİK BAYAN PANÇO MODELLERİ

Tığ ile yapılan mevsimlik bayan panço modelleri

Pançolar hem yazın hem de kışın kullanılabilecek örgü işlerinden birisi. Kullanılan farklı örgü teknikleri sayesinde panço modelleri yazlık ve kışlık olarak farklı şekillerde işlenebiliyor.

Bugün sizlere göstermek istediğim panço modelleri mevsimlik bayan panço modelleri olacak. Daha çok tığ işi ile yapılan bu panço modellerinde farklı modeller ve örgü teknikleri kullanmanız mümkün.

mevsimlik bayan panco2

Tığ ile yapılan mevsimlik bayan panço modelleri daha çok ilkbahar ve sonbahar aylarında kullanabileceğiniz modeller. Bazı modellerde yapılan tığ işi işlemeler sayesinde ve kullanılan ip sayesinde pançolar kalın olabilmekte. Bu tarz pançoları kış aylarında soğuklardan korunmak için kullanabilirsiniz.

Mevsimlik bayan panço modelleri olarak sizlere sunduğum bu örneklerde pançolar oldukça basit teknikler ile yapılmış. Kimi pançolar tek parça halinde işlense de kimileri yapılan örgü motiflerin bir araya getirilmesi ile birleştirilip oluşturulmuş.

mevsimlik bayan panco3

Burada gösterdiğim bu mevsimlik bayan panço modeli için büyük kare motifler yapılmış. Bu kare motifler birleştirilip güzel bir panço oluşturulmuş.

Tığ ile yapılan bu mevsimlik bayan panço modelleri kolay tığ işi teknikleri ile yapıldığı için herkes tarafından rahatlıkla yapılabilir. Tığ ile örgü örmeyi bilen herkes kendisi için veya kızı için bu mevsimlik panço modellerini yapabilirler.

mevsimlik bayan panco5jpg

Mevsimlik bayan panço modelleri yapılırken daha çok yaz aylarında kullanılabilecek ve sizi terletmeyecek olan ince ipleri tercih etmelisiniz.

mevsimlik bayan panco1

Kaynak: https://www.diycraftsy.com/50-free-crochet-poncho-patterns/

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu