MİNİON BERE NASIL YAPILIR

Miniklere minyonlar bere modeli

Miniklerin severek takip ettiği minyonların birde beresini yapsak mı? bu iş için bize ÖrgüTube kanalı çok yardımcı oluyor. Kendileri bu işi önceden yapmış ve hazırladıkları video ile izleyenlere kolayca öğrenme fırsatları da tanıyorlar.MİNİON BERE NASIL YAPILIR

Yapımı kolay olan çalışmayı 3/4 renkli ip kullanarak tığ işi yapabiliyorsunuz. Yün iplerinizi hazırladıktan sonra renk olarak sarı, beyaz, pembe, siyah yeterli olacaktır sanıyorum hanımlar.

Anlatımlı video da yapılan çalışma detaylıca verilmiş. Kısa sürede öğrenip sizde çocuklarınıza yapabilirsiniz. Bu sayede kışın bere takmayı sevmeyen afacanlara da sevdirmiş olursunuz.

minyon-bere-modeli

Kimi çocuk bere takmaktan hoşlanmayabilir. Bu yüzden onlara sevdirmenin yolu ise sevdikleri bir karakter ile örgü bere modeli yapmak. Bu ninja kaplumbağalar olabilir. Yada örümcek adam bere modeli olabilir. Her türlü şey yapılabilir.

Yeterki bir örneği olsun ve yapılışını gösteren böyle güzel anlatımlar olsun. ÖrgüTube kanalına çok teşekkür eder ve bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile şimdi sizleri izleyeceğiniz videoya yönlendirmek istiyorum.

Minyon bere modeli

Videonun bulunduğu kanalın adresi hemen altta yer alıyor hanımlar. Dilerseniz diğer videolara da bakabilirsiniz. Kendileri çok güzel ve değişik örgüler de yapmışlar. Onları da seveceksiniz. Örgü bere modeli yapılışıyla alakalı değişik çalışmaları buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Minion bere modeli yapılışı ile keyifli dakikalar geçirmeniz dileğiyle…

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCE7Xd-6RraZkicsHMtpTwag/videos

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu