MUHTEŞEM BAL PETEĞİ ÖRGÜSÜ NASIL YAPARIZ?

Bal peteği örgü örneği yapılışı

Bal peteği örgüsü adından da anlaşılacağı üzere görüntüsü petek şeklinde olan bir çalışma hanımlar. Bu modeli çok sevecek ve hemen yapmak isteyeceksiniz. Çünkü ben ilk görüşte hemen bir örgü bebek hırkası yapmayı düşündüm.MUHTEŞEM BAL PETEĞİ ÖRGÜSÜ NASIL YAPARIZ?

Sizlerde kolayca örgüyü öğrenip modeli kurarak şiş işi örgü hırkalar yada yelek çalışmaları hazırlayabilirsiniz. Çocuk örgülerinde de işinizi görecek güzel bir örneği var. Arzu hanımın paylaştığı bu şık modeli seveceğinizden şüphem yok.

Bal petek örgüsünü birçok farklı iple örebilirsiniz hanımlar. Bal peteğinin sınırlarını altıgen köşelerine gelecek olan ipin rengi ise tek olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Fazla zorlayıcı tarafı olmayan modeli hemen kavrayıp yapmaya başlayabilirsiniz.

Arzu hanım biliyorsunuz çok güzel örgüler ve değişik örgü örneklerinin tariflerini bizlere hazırlıyor ve sunuyor. Sizlerde evinizde bu güzel modelleri öğrenip hemen yapabilirsiniz.

Bu modeli kullanarak özellikle bebek hırkaları yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışmada bal peteği örgü yapımı detaylıca verilmiş. Arzu hanım daha önce de çeşitli anlatımlarla hırkalar yapmış ve bize aktarmıştı.

Kanalına abone olarak sizde harika örnekler öğrenebilir ve takip ederek değişik örgü modellerini yapmayı kolayca öğrenebilirsiniz. Çocuk örgülerinde kullanmanızı önerdiğim bu güzel çalışmayı atkı, bere veya yelek yapımı gibi çalışmalarda da deneyebilirsiniz.

Kırmızı renk örgü yelek yapılabilir ve örgü atkı modeli olarak bu örneği kesinlikle denemelisiniz. Görünüşü olsun, duruşu olsun, görenleri mutlu edecek ve heyecanlandıracak. Özellikle de çocuklar çok beğenecek hanımlar.

Bal Peteği Örgü Modeli

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu