MÜKEMMEL ÇAM KOZALAK OYA ÖRNEĞİ

Çam kozalak oyası nasıl yapılır?

Sıra dışı oya örneklerini araştırıyordum. Oya modelleri bakımından önereceğim Oya ve dantel dünyası kanalında bu muhteşem örnekle karşılaştım hanımlar. Beğendim ve hatta bayıldım diyebilirim. Yapımı zor gibi gözükse de sizde iğne oyası veya tığ oyası yapıyorsanız mutlaka denemelisiniz.MÜKEMMEL ÇAM KOZALAK OYA ÖRNEĞİ

Öğrenmeli ve bu güzel çam kozalak oyasını yapmaya başlamalısınız. İster çeyizlik ister satış amaçlı öğrenip hemen yapmalısınız derim. Bu tür yeni oya modellerini sitemizde daha önce de yakın zamanda paylaşmıştık.

Ama bu farklı ve kolay yapımı sayesinde hemen öğrenebilir ve yapmaya başlayabilirsiniz diye düşünüyorum. İğne oyası çam kozalak örneğini kolayca yapabileceğinizden eminim.

cam-kozalak-oyasi

Ama daha önce oya örneği yapmamış birisi iseniz biraz eğitim almanız ve bilen birisine danışmanızı da öneririm. Çünkü karışık gibi gözüküyor ve emek, sabır isteyen bir iş.

Bu tür işleri yapanları zaten ayakta alkışlıyorum ve her zaman övüyorum. Bu çalışmayı yapan arkadaşlar da gerçekten emek harcamışlar ve bizlere sunmuşlar. Kendilerine teşekkür etmekten başka elimizden bir şey gelmiyor.

Sizlerde bu tür çam kozalak oya örneğine benzer modeller yapıyorsanız? bize gönderirseniz seviniriz. Aynı zamanda paylaşır yayınlarız. Değişik güzel oya çeşitleri ile birlikte olmak dileğiyle hanımlar kolay gelsin.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UC_TfGVMQ6ku47kZulpqFrYA

Ayak ağrınız mı var? acısına dayanamıyor musunuz? o halde çözümüne buyurun ;

ayak ağrısına doğal çözüm
ayak ağrısına doğal çözüm

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu