MÜTHİŞ ŞİŞ İŞİNDEN ÇAPRAZ ÖRGÜ ÖRNEĞİ

Kolay yapılan şiş işi çapraz örgü

Anlatımı olan ve kolayca modeli kavrayıp sizde yapmaya başlayacağınız bir çalışmayla birlikteyiz hanımlar. Şerife hanımın ellerine sağlık diyelim önce, çünkü harika bir örgü modelini bize detaylıca açıklamış.

Bu modeli kullanarak neler mi yapabiliriz? bence ilk olarak şiş işi çapraz örgü modelinin nasıl yapıldığını öğrenin ve hemen bir atkı modeli örmeye başlayın derim. Her ne kadar kış aylarını atlatıyor olsak da bence örgü atkı işi yapılabilir bu çalışmayla.

Şiş işi örgülerinizde tercih edeceğiniz güzel bir çalışma ve bebek örgüleri yapabilirsiniz. Şiş işi örgü şal modeli yapılabilir. Benim aklımda şimdi önümüz pazar örgüden çapraz örnekle kazak yapmak var. Bunu da yeğenim aytuğ’a yapacağım.

sis isinden capraz orgu ornegi

Şiş işi çapraz örgü modeli olarak isim verdiği Şerife hanımın bu güzel modelinin daha değişikleri de yine kaynak verdiğim kanalda yer alıyor. Onlara da bakmadan geçmeyin kızlar. Çünkü değişik örgüler yapabilmenizin yolu oradan geçiyor.

Şiş işi örgü örnekleri daha önce fazla paylaşmamıştık. Bu gün aklıma geldi ve toplandığımız bir yerde örgü ören bayan arkadaşım bana şiş işi örgüler paylaşmıyorsun? deyince bugün paylaşmak geldi içimden…

Sizde şiş işi örgü çalışmaları yapıyorsanız? bu müthiş çalışmayı öğrenip, kolları sıvayarak hemen yapmaya başlamalısınız hanımlar. Önerdiğim düzgün güzel bir şiş işi örgü çalışması olup, kesinlikle bakmadan geçmeyin.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCB5SalyfqQyF_NL43-u-_aw

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu