NAKIŞ İŞİ PANO BOHÇA ÖRNEĞİ

Nakış işleme sanatı

Nakış işi ile uğraşan çok hanımın olduğunu biliyorum. Birçoğu yeni örnek gördüğünde heyecanlanıyor ve nasıl yapıldığını hemen kavrayıp, aynısını yapmayı istiyor.NAKIŞ İŞİ PANO BOHÇA ÖRNEĞİ

Bu makalemizde sizlere farklı makine nakışı pano ve bohça nakış örneği paylaşmak istedim. Şimdilik 2 adet nakış işi örnek buldum. Ama daha fazlası olduğunu biliyorum. Onları da yine önünüze getirmeye çalışacağım.

Sizlerde nakış modeli yapıyorsanız ve değişik örnekler arıyorsanız? bu yazımızla birlikte sitemizi takip etmeyi bırakmayın. İlerleyen günlerde daha güzel nakış makinesiyle yapılan örnekleri bulup paylaşacağım.

İşlenen nakış örneklerine sahipseniz ve değişik olduklarını düşünüyorsanız? bize sosyal medya üzerinden gönderebilirsiniz hanımlar. Hatta satıyorsanız veya sipariş vermek isteyenler varsa hemen yorum bıraksınlar.

Nakış işi yapan hanımlar bazen örnek bulamadıklarında kendi kafalarına göre değişik örnekler ortaya çıkarmaya çalışırlar ve başarılı da olurlar.

Altta ki örneklere bakarak bir farklısını da yapabilirler. Nakış işi pano veya bohça nakış işi gibi birçok çalışmayı severek takip ediyorum. Yine anlatımlı olarak da sizlere oluşturacağım içeriklerden sunmaya devam edeceğim.

Makina Nakışı Pano Bohça Örnekleri

Pano nakış işi örneği olarak değişik modellere sahipseniz bizimle iletişime geçmenizi isteriz. Resimlerini çekip bize göndermeniz yeterli olacaktır hanımlar.

Makina Nakışı Pano Bohça Örnekleri 2012

Örnekler hem güzel. Hem de zahmetli yapılmış harika çalışmalardır. Nakış işi zor gibi gözüken ama öğrenildiğinde yaptıkça kolay gelen bir icraattır. Sevenler ilk başladıklarında zorlanmışlardır. Ama şimdi iyi ki öğrendik diyorlardır. Güzel nakış işi örneklerinde görüşmek dileğiyle…

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu