NELERDEN ÇANTA YAPILIR?

Evde kolay çanta yapımı

Kumaş kullanarak evde pratik el çantası veya lazımlık çanta modelleri yapabiliriz aslında. Bu güzel çalışma da bunu gösteriyor. Kolay bir şekilde sizde evde kolay çanta yapmaya başlayacaksınız.NELERDEN ÇANTA YAPILIR?

Anlatımlı çalışma aşama aşama kayıt edilmiş. Sizde aynısını yapabilir veya kendinize özel güzel fermuarlı çanta modelleri yapabilirsiniz hanımlar. Bu tür çalışmaları çocuklara kalemlik olarak da kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Anlatımlı el çanta yapımı çalışmasında lazım olan malzemeler ise ; lastik, fermuar, iğne iplik, desenli kumaş parçası, makas yeterli olacaktır. Daha sonra resimli anlatımdaki gibi önce kalıbı çıkartmanız gerekiyor.

Daha sonra dikiş işlemi ve fermuar ekleme sonrasında el çanta modelini ortaya çıkarmış oluyorsunuz.

Bu güzel çalışmayı el çantası yerine lazımlık olarak da içine takı koymak için yapmayı düşünebilirsiniz arkadaşlar. Benim çok hoşuma gitti. Daha önce buna benzer çalışmalar yapmıştık.

Makalepark.com sitesinde de görmüşsünüzdür onları da birlikte yapmıştık. Çok güzellerdi ve el çantası yada lazımlık olarak yapılmakta.

Çocuklar için okula giderken götürecekleri kumaştan kalemlik olarak da yapılabileceğini belirtmiştim. Biraz değiştirerek değişik şeyler de yapılabilir. Askı koyularak hanım çantası olarak da yapılabilir diye düşünüyorum.

kaynak : https://www.livemaster.stfi.re/topic/1357305-sozdaem-tekstilnoe-kole-s-rozami?sf=dpbvbgv

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu