NEŞELİ AYAKLAR PATİK MODELİ

Çocukların özellikle seveceği ve neşeli ayaklar patik örneğini kesinlikle seveceklerini söyleyebilirim. Örgü patik yapımında motif çok önemlidir. Desen ve şekil itibariyle bebek patiklerini çok güzel yapmak mümkün.

Örgü el işi ile uğraşan hanımlar için paylaştığım bu güzel çalışma modern görünümü ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Kolay patik yapımı olarak tarifi adım adım verilmiş. Resimleri ilerleterek sizde kolay örgü patik yapmayı öğrenebilirsiniz.

Tığ işi patik yapımı olarak diğer paylaşımlardan farklı olduğunu söyleyeceğim bir çalışmadır. Beğendiğim nokta ise çok şirin gözükmesi ve patik modeli yapan ev hanımlarının kesinlikle seveceği tarzda olduğunu söylemeliyim.

Açıklamalı olarak pek bilgi veremedim. İsterdim ki ilmek ilmek tek tek açıklayayım bu modeli ama resimlerde detay fazlasıyla gözüküyor. Patik işi yapanlar hemen nasıl olduğunu çözümleyebilecek ve yapmaya başlayacaktır.

tig-isi-dugmeli-patik
tig-isi-dugmeli-patik

Gösterişli patik yapma peşindeyseniz önerdiğim bir çalışma ve benzerlerini sitemizde bolca bulabilirsiniz.

Bir başka güzel patik yapımında görüşmek dileğiyle. Bu yazımda pek bilgi arz edemedim ama, ilerleyen günlerde yine güzel patik çalışmaları ile karşınıza çıkacağım. İyi geceler.

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu