NİŞAN DÜĞÜN SAÇ MODELİ YAPILIŞI

Nişan için saç yapımı

Yapımı kolay olan ve kolayca hemen yapıp kullanacağınız bir saç modeli olup, hemen her türlü aktivite için tercih edebilirsiniz hanımlar. Yapılışı için ister tek başınıza ayna karşısında isterseniz de birisinden yardım alarak yapabilirsiniz.NİŞAN DÜĞÜN SAÇ MODELİ YAPILIŞI

Dilerseniz kuaförünüze bu saç modelinin resmini gösterebilir ve yapmasını isteyebilirsiniz. Nişan için uygun bir saç modeli olup, düğün saç modeli olarak da tercih edebilirsiniz.

Adım adım nasıl yapılacağı belirtilen saç modelini okula giden kız çocuk saç modeli olarak da kullanmayı tercih edebilirsiniz. Yada önemli bir törene katılırken kendinize yada kız kardeşinize veya sevdiğiniz birisine yapabilirsiniz.

2017 saç modelleri bakımından önerdiğim güzel bir saç yapım çalışması olup, yaparken takılacağınız veya zorlanacağınız bir tarafı olmadığını da söylemek isterim hanımlar.

nisan-dugun-sac-ornegi

Toplamda 5 adımdan oluşan saç modeline aslında topuz saç modeli adını da koyabiliriz. Arkadan topuzlu saç modeli olarak değerlendirip, arasına toka da geçirebilirsiniz.

Güzel görünüm için dantelle de saçları süslediklerini gördüm. Kaynak linke tıklayarak daha değişik paylaşımlara ve değişik saç modellerine de ulaşabilirsiniz arkadaşlar.

Beğendiğim saç modeli olduğu için özellikle de düğün veya nişan saç modelleri olarak tercih edebileceğiniz güzel bir şekli var. Yapımı zor değil kolay. Üstten topuzlu saç modeli olarak da benzerlerine sitemizde ulaşabilirsiniz arkadaşlar. Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle. İyi eğlenceler.

kaynak : https://www.mywedding.com/wedding-ideas/hair-makeup/a-perfect-bridal-updo-tutorial-is-the-start-of-great-bridal-style/

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu