OKULA GİDEN GENÇ KIZ SAÇ MODELİ YAPILIŞI

Okula giden kız saçı yapmak

Okula giden bir genç kızınız varsa severek saçını yapacağınız bir model. Değişik bir modeli var. At kuyruk tadında ama daha değişik. Yabancı bir yerde gördüğüm bu güzel saç modelini okul dışında nişan, düğün gibi etkinlikler içinde tercih edebilirsiniz.

Yaklaşık 10 adımda kolay saç modeli yapabileceksiniz. Aralara lastik bağlıyorsunuz. Yapılışı resimli anlatımda adım adım gösterilmiş. Yapmanız gereken ister tek başınıza ayna karşısında isterseniz de birisine yaptırabilirsiniz.

Ama iki kişi yapsanız daha sağlıklı olacaktır. Daha sonra öğrendikten sonra kendiniz pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Benzer saç modellerini sitemizde paylaşmıştık. Onları da inceleyebilirsiniz.

okula-giden-genc-kiz-sac-modeli

Okula giden saç modeli olarak belirttiğim bu güzel saçı çocuklara gündelik hayatta da yapabilirsiniz. Yada çalışıyorsanız kendinize de yapabilirsiniz. Kuyruklu saç modeli nasıl yapılır diyenler içinde değişik bir model. Hem kat kat duruyor.

Hem de güzel görüntüsü ile görenleri şaşırtabilecek bir model olduğunu düşünüyorum. Gündelik iş yaparken de saçınızı toplamanız gerektiğinde bu tip örgü modeli saçı yapabilirsiniz. Tabi saç uzunluğunuz bu model için uygunsa. Çünkü kısa veya orta uzunluktaki saçlarla pek yapılacak bir model değil.

Okul kız öğrenci saç modeli

Değişik saç modelleri ile tekrar buluşacağız hanımlar. Bu seferlik sizlere okula giden saç modeli paylaşmak istedim. Daha değişik ve düğün saç modelleri yada aradığım gündelik hayatta kullanılan tercih edilen güzel saç modelleri, onlara ulaştığımda yine sizlere paylaşıp bilgi vermeye çalışacağım. Kolay gelsin hanımlar.

source : https://sprinkleclassy.org/0927685d42a

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. OKULA GİDEN GENÇ KIZ SAÇ MODELİ YAPILIŞI için yorumda bulun

    OKULA GİDEN GENÇ KIZ SAÇ MODELİ YAPILIŞI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak OKULA GİDEN GENÇ KIZ SAÇ MODELİ YAPILIŞI için ilk yorumu yapabilirsin.