ORGANZE KURDELEDEN ÇİÇEK YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Kurdelelerden organze çiçek yapımı

Örgü modelleri ile ilgili sizlere sık sık yeni ve farklı modellerin paylaşımını yapıyorum. Çeyiz hazırlıkları yapanlar için, bebekleri için hazırlık yapanlar için örgü örmeyi sevenler için yeni modeller göstermeye devam ediyorum. Bunlar dışında el işleri ile ilgili de sizlere yeni modeller göstermeye çalışıyorum.

Bugün sizlere bir örgü modeli veya dantel, yazma kenarı modeli değilde kurdeleden organze çiçek yapımı ile ilgili bir video sunmak istiyorum.

organze kurdaleden cicek yapimi1

Özellikle süslemelerde, yazma kenarlarına yapılan tığ oyalarında ve iğne oyalarında bu kurdeleden yapılmış olan çiçek motifleri sıklıkla kullanılıyor. Farklı renklerdeki kurdelelerin bir araya getirilmesi ile yapılan bu çiçek motifleri eklendiği yerde yapılan el işi ile birlikte çok şık duruyor.

Organze kurdeleden çiçek motifleri özellikle yazma kenarlarını kısa sürede süslemek için kullanılabilir. Daha önceden boş kaldıkça elinizde bulunan kurdeleleri bu şekilde çiçeklere dönüştürebilir ve ileride farklı süslemeler için kullanabilirsiniz.

Bu kurdele çiçekleri bunlar dışında takı tasarımında veya şal, fular kenarları süslemelerinde de kullanabilirsiniz. Kısacası bu kurdeleden yapılmış olan çiçekler birçok alanda işinize yarayacaktır.

organze kurdaleden cicek yapimi2

Kurdeleden organze çiçek motifleri yapımı aslında çok basit. İhtiyacınız olan şeyler kurdele, iğne, bir oya ipliği, boncuk ve makastır. Bu malzemeleri bir araya getirdikten sonra videoda verilen anlatıma dikkat ederek burada olduğu gibi çok güzel çiçek motifleri yapabilirsiniz.

Organze kurdeleden çiçek yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu