ÖRGÜ BACAK ISITICI MODELİ YAPIM ŞEMASI

Örgü bacak ısıtıcısı modeli yapımı

Örgü bilek ısıtıcısı modellerini daha önce sizlere vermiştim. Bugün ise size bacaklar için güzel bir örgü bacak ısıtıcısı modeli göstermek istiyorum. Yabancı bir siteden bulduğum bu örgü bacak ısıtıcısı benim çok hoşuma gittiği için sizinle paylaşmak istedim.

bacak ısıtıcı4

Örgü bacak ısıtıcısı tığ ile işlenen bir model. Çok basit bir şekilde model ilerliyor. Trabzan ve fıstıklar kullanılarak yapılan bu örgü bacak ısıtıcısı modelinin yapım şemasını da sizlere göstermek istiyorum.

bacak ısıtıcı2

Örgü bacak ısıtıcısı modeli yapımı için önce ayak bileğinizin kalınlığına göre bir zincir çekin. Bu zinciri çekerken çok sık yapmayın. Isıtıcıyı ayağınızdan geçireceğiniz için zorlanabilirsiniz. Bunu dikkate alarak ölçüyü belirleyin.

bacak ısıtıcı3

Zincir çektikten sonra bir sıra sık iğne yapılmış. Daha sonra ise bu sık iğne üzerine trabzanlar yapılmış. Buradaki şemada gördüğünüz gibi 6 trabzan arasında iki tane fıstık modeli yapılmış. Sanki arttırma yapılıyor gibi durmuş ama arttırma yapmadan model ilerliyor.

bacak ısıtıcı

4 sıra fıstık yapılırken aralarda trabzanlar kullanılmış. 4 fıstık sırasından sonra trabzanlar V şeklinde ilerlenerek yapılmış. Bu şekilde model daha farklı durmuş. Daha sonra ise fıstık modeline devam edilmiş.

Örgü bacak ısıtıcısı uzunluğu için burada bilekten diz altına kadar yapılmış. Siz bu uzunlukta yapabileceğiniz gibi daha kısa da yapabilirsiniz. Buradaki model çok güzel isterseniz bu model ile bilek ısıtıcıları da yapabilirsiniz.

kaynak: https://www.livemaster.ru/topic/1387457-vyazhem-kryuchkom-getry-s-obemnym-risunkom?msec=25

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu