ÖRGÜ BAYAN KAZAK MODELLERİ

Örgü kazak modelleri

2018 sonbahar kış modasında en çok karşımıza çıkan kıyafetlerden birisi kazaklar olacak. Farklı renk ve modellerde kullanılacak olan kazaklar bu sene kıyafetlerin en önemli tamamlayıcı parçası.ÖRGÜ BAYAN KAZAK MODELLERİ

Birçok ünlü marka bu sezonun kazak modellerini bayanların beğenisine sundu. Bugün bende sizler için bu modadan yola çıkarak farklı kazak modelleri sizlere sunmaya çalışacağım.

Örgü kazak modelleri içerisinde beğendiğiniz bir modeli kendiniz için yapabilir ve bu sezonun trendine ayak uydurabilirsiniz.

Kazaklar kışın sıcak tuttuğu için çok fazla tercih edilmekte. Farklı örgü kazak modellerini internet üzerinden bularak kendinize şık kazaklar yapabilmeniz mümkün.

Şiş ile örülen kazak modellerini yapmaya başlamadan önce iyi bir model bulun ve kaç sayı ile başlanması gerek, nerede model eklenmesi gerek bunlara dikkat edin.

Kendinize göre büyük bir kazak yapacaksanız eğer bu biraz zaman alır ve sabır gerektirir. Bu nedenle elinizde bir model olursa eğer daha kolay bir şekilde örneğe bakarak işlediğiniz zaman kazağı kolaylıkla yapabilirisniz.

Örgü kazak modeli yaparken bu görselde olduğu gibi sade bir modelde tercih edebilirsiniz. Bu kazak modelini beyaz ip ile de yaparsanız çok şık duracaktır.

Aşağıda sizler için iki farklı modelin yapım şemasını da verdim. Bu şemalardan yola çıkarak yapacağınız kazaklara farklı modeller ekleyebilirsiniz.

Örgü kazak yapımı için sizlere farklı görseller sunmaya çalıştım. Siz buradaki görsellerden yararlanabileceğiniz gibi farklı renk ipler ile modellerin nasıl durduğunuda görebilirsiniz.

Kaynak: https://tr.pinterest.com/

Benzer Haberler

Bir Yorum

  1. Harika bir blog olmuş!! Ellerinize sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu