ÖRGÜ BAYAN CEKET MODELLERİ

Farklı modellerde örgü bayan ceketleri

Özellikle çalışan bayanlar ceketleri çok fazla kullanmakta. Bugün klasik kumaş ceketlerin yerine kullanabileceğiniz çok şık örgü bayan ceket modellerini göstermek istiyorum.

orgu bayan ceket5Örgü örmeyi seven ve farklı tasarımları ortaya çıkartmak isteyen bayanlar, bugün göstereceğim örgü bayan ceket modellerine mutlaka göz atmalılar. Örgü bayan ceket modelleri içerisinde hem tığ ile işlenebilen hem de şiş ile işlenebilen farklı modeller yer almakta.

orgu bayan ceket1

Örgü bayan ceket modelleri için farklı renklerde ipleri kullanmanız mümkün. Yapacağınız ceket modeline uygun kalınlıkta bir ip seçmelisiniz. Çünkü yaptığınız modeli gösterecek bir ip seçmeniz ceketin güzel görünmesini de sağlayacaktır. İpin kalınlığı da çok önemli, çünkü ceketlerin klasik bir görünüm elde etmesi için daha çok ince ipler tercih edilmelidir.

orgu bayan ceket2

Örgü bayan ceket modellerini bu şekilde kısa işlemelisiniz. Bel üstünde olan boylar ceketler için çok uygun. Kollarını ise yaptığınız ceketin özelliğine göre isterseniz uzun isterseniz de kısa yapabilirsiniz.

orgu bayan ceket3

Örgü bayan ceket modelleri yapılırken kimi ceketlerin ön kısımlarında düğmeler kimisinde de fermuar kullanılmış. Siz de bu şekilde ceketin önünü kapatabileceğiniz gibi ön kısımda fermuar veya düğme kullanmadan da ceketleri yapabilirsiniz. İsterseniz burada olduğu gibi küçük aksesuarlarda ekleyebilirsiniz.

orgu bayan ceket4

Örgü bayan ceket modelleri iş ortamında ve günlük yaşamınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz tasarımlar. Burada olduğu gibi ceketleri düzgün ve kalıba uygun bir şekilde işleyebilirseniz ortaya harika tasarımlar çıkacaktır.

kaynak: https://tr.pinterest.com/

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu