ÖRGÜ BAYAN CEKET MODELLERİ

Farklı modellerde örgü bayan ceketleri

Özellikle çalışan bayanlar ceketleri çok fazla kullanmakta. Bugün klasik kumaş ceketlerin yerine kullanabileceğiniz çok şık örgü bayan ceket modellerini göstermek istiyorum.ÖRGÜ BAYAN CEKET MODELLERİ

Örgü örmeyi seven ve farklı tasarımları ortaya çıkartmak isteyen bayanlar, bugün göstereceğim örgü bayan ceket modellerine mutlaka göz atmalılar. Örgü bayan ceket modelleri içerisinde hem tığ ile işlenebilen hem de şiş ile işlenebilen farklı modeller yer almakta.

Örgü bayan ceket modelleri için farklı renklerde ipleri kullanmanız mümkün. Yapacağınız ceket modeline uygun kalınlıkta bir ip seçmelisiniz. Çünkü yaptığınız modeli gösterecek bir ip seçmeniz ceketin güzel görünmesini de sağlayacaktır. İpin kalınlığı da çok önemli, çünkü ceketlerin klasik bir görünüm elde etmesi için daha çok ince ipler tercih edilmelidir.

Örgü bayan ceket modellerini bu şekilde kısa işlemelisiniz. Bel üstünde olan boylar ceketler için çok uygun. Kollarını ise yaptığınız ceketin özelliğine göre isterseniz uzun isterseniz de kısa yapabilirsiniz.

Örgü bayan ceket modelleri yapılırken kimi ceketlerin ön kısımlarında düğmeler kimisinde de fermuar kullanılmış. Siz de bu şekilde ceketin önünü kapatabileceğiniz gibi ön kısımda fermuar veya düğme kullanmadan da ceketleri yapabilirsiniz. İsterseniz burada olduğu gibi küçük aksesuarlarda ekleyebilirsiniz.

Örgü bayan ceket modelleri iş ortamında ve günlük yaşamınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz tasarımlar. Burada olduğu gibi ceketleri düzgün ve kalıba uygun bir şekilde işleyebilirseniz ortaya harika tasarımlar çıkacaktır.

kaynak: https://tr.pinterest.com/

SEN KAÇ PUAN VERİRDİN?
[Total: 0 Average: 0]

“ÖRGÜ BAYAN CEKET MODELLERİ” üzerine bir yorum

Yorum yapın