ÖRGÜ EL İŞİ İÇ ÇAMAŞIR ÖRNEKLERİ

Farklı tarzlarda örgü iç çamaşırları arayanlar olur diye araştırıp bulduğum örgü örneklerini sizler için toparladım. Örgüden yapılmış iç çamaşırları çok güzel ve kullanışlı olup, özellikle de deniz kenarında kullanılacak olan türleri harika.ÖRGÜ EL İŞİ İÇ ÇAMAŞIR ÖRNEKLERİ

El yapımı iç çamaşırları üzerine çalışmalar yapmak isteyenler olabilir. Onları düşünerek bu modelleri araştırıp burada paylaşmak istedim. Hepsi değişik ve motifli olanları ise biraz zorlayıcı olabilir.

Günümüzde artık örgü sütyen kullanımı arttı. Satın almak yerine birçok bayan kendine yakışan renkte kendi elleriyle örgü sütyen veya iç çamaşırı yapabilmektedir. Örgü modelleri olarak giyim üzerine çok çalışma yapılabilir.

Örgü kazak yapılabildiği gibi neden örgü mayo, örgü atlet, örgü iç çamaşırı gibi giysiler de yapılmasın. Artık yapılıyor. Eskiden olsa yapana kadar alırım derdik. Şimdi ise örgülüp yapıldığı için öğrenip yapmayı tercih edenler var.

Örgü sütyen veya örgü kilot dahi yapılabilmektedir. Tığ işinden yapılmış örgü iç çamaşırlarının tariflerine henüz ulaşamadım. Bir arkadaşım var Aysel, o geçenlerde örgüden mayo yaptığını söyledi. Ondan resimleri alıp, tarifini yani anlatımını da alarak sizlere sunacağım. Örgülü günleriniz mutlu geçsin hanımlar.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu