ÖRGÜ ERKEK CEKETİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Örgü erkek ceketi yapımı

Bugün sizler için güzel bir örgü erkek ceketi modeli sunmak istiyorum. Yapımı için ise size videolu anlatım sunacağım bu sayede ceketi daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz.ÖRGÜ ERKEK CEKETİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Erkek çocuklar için örgü modeli bulmak zordur. Bende sizlere farklı modeller buldukça göstermek istiyorum.

Kışın soğuk günlerinde örgü ceketler ve kazaklar çocuklarınızı sıcak tutacaktır. Havalar iyice soğumadan çocuklarınız için bu güzel ceket modelini yapabilirsiniz.

Örgü erkek ceketi yapımı için burada yer alan modelin yapımındaki sayıları arttırıp daha büyük ceketlerde yapabilirsiniz.

Burada küçük bir erkek bebek ceketi yapılmış. Siz modelin yapımını öğrenerek daha büyük ölçüde başlayarak ceketi yapabilirsiniz.

Örgü erkek ceketi yapımı için tek renk ip kullanılmış. Bence bu şekilde ceket çok şık olmuş.  Yaka kısmında şal yaka tekniği kullanılmış.

Ön kısımda ise düğme olarak büyük düğmelerden kullanılmış. Bu şekilde ceket hazır alınmış bir ceket gibi durmuş.

Bu örgü ceketin yapımında bebekler için yaparken bebe yünü kullanabileceğiniz gibi buradaki ceketi yapmak için kullanılan %100 yün iplerden de kullanabilirsiniz. Bu şekilde daha sağlıklı ve daha sıcak tutan bir ceket yapabilirsiniz.

Örgü erkek ceketi üç parça halinde işlenmiş. Her bir parçanın nasıl yapılacağı örgü tekniğinin nasıl olduğu sayıları ile birlikte aşağıda yer alan videoda bulabilirsiniz.

https://youtu.be/CTRojP0eIGs

kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=CTRojP0eIGs

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu