ÖRGÜ İŞİ PEMBE KIZ BEBEĞİ YELEK MODELİ TIĞ İŞİ

Tığ işinden kız bebek yeleği

Sevda ablamızın ördüğü müthiş yeleğin sırrını açıklıyoruz. Kendisi bu konuda gerçekten uzman bir örgücü. Kendisini çok seviyoruz ve paylaşımlarının zaten sıkı takipçisiyiz. Bu gün öğrendiğim bu güzel modeli sizler de kolaylıkla modeli kavradıktan sonra yapmaya başlayabilirsiniz hanımlar.ÖRGÜ İŞİ PEMBE KIZ BEBEĞİ YELEK MODELİ TIĞ İŞİ

Tığ işi örgü kız bebek yeleğinin yapımında zor kısımlar fazla yok. Örgüye yeni başlayan birisi iseniz bile hemen modeli kavrayacaksınız. İzledikten sonra tığınızı, ipinizi hazır edip, örgüye başlayacaksınız.

Ördüğünüz kız bebek yeleğini yazın daha çok bebeklere giydirebilir ve sevimli kız bebeklerini parkta veya misafirliğe götürdüğünüzde bir de nazar değmemesi için nazar boncuğu takmanızı önereceğim. Çünkü müthiş gözüküyor.

Örgü işi kız bebeği yelek örneği

Örgü işini sevenlere tavsiye ettiğim modelin yapılmış haline bakıyorsunuz. Beğendiğiniz renkleri kullanarak bu örgüyü sizde kısa sürede tahminim 2/3 güne bitirebilirsiniz. Eliniz sıkı ise 1,5 günde dahi yapabilirsiniz hanımlar.

Pembe kız yeleğine benzer daha önce bu tür çalışmaları paylaştığımız olmuştu. Ama sevda hanım bu sefer döktürmüş. Ben bu çalışmaya bir tek ilik kısmına iki ipli ponpon eklemeyi düşünüyorum.

Belki sizde düğmelerle bu güzel örgü kız bebek yeleği süslemeyi düşünebilirsiniz. Gerçekten şık bir model ve mutlaka öneriyorum arkadaşlar. Yaparken takıldığınız yer olursa sevda hanıma ulaşabilir veya buraya yorum bırakabilirsiniz. Güzel günlerde bebekleriniz giysin inşallah. Kolay gelsin hanımlar.

Pembe kız bebek yeleği yapılışı

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCpZjSCxQ14ooXxGpmR_tjoQ

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu