ÖRGÜ KURDELE PATİK MODELİ

Kurdeleli patik nasıl yapılır

Anlatımlı kurdeleli patik yapımıyla ilgili bu güzel çalışmayı çok seveceksiniz hanımlar. Hazır kış gelmiş ve ayaklarımız üşümesin diye örgü patik yapmaya karar verdiğimiz şu sıralar, neden yaptığımız patikler herkesinkinden daha farklı gözükmesin ki? sesinizi duyar gibiyim.

Benim yaptığım örgü patiklere sonradan dikme işlemiyle ilave ettiğim ponpon veya kurdele türü süslemeleri gören arkadaşlarım çok sevmişti. Bende bunun üzerine acaba kurdeleli patik modeli yapımı var mı? diye nette dolaşırken rastladığım güzel bir çalışmayı sizlere de paylaşmak istedim.

kurdele modeli patik isi
kurdele-modeli-patik-isi

Hemen altta anlatımına ulaşacağınız çalışmayı izleyerek sizde örgü patik yaparken kurdele modelli yapacaksınız. Küçük kız çocuklarınıza patik yapabilir veya mavi renk ipleri kullanarak erkek çocuklarınız içinde bu modeli uygulayabilirsiniz.

Yapımı gayet kolay ve eğlenceli olan örgü patiğin yapım aşamaları anlatımlı Türkçe video da yer alıyor. Modeli kavradıktan sonra hemen yapmaya başlayacağınız patiği seveceksiniz. Hatta görenler sizden isteyebilir bu yüzden yaparken kendinize ayrı onlara ayrı yapmayı düşünebilirsiniz.

Kurdele modeli patik

Kurdele kısmını sonradan da patiğe iliştirebiliyoruz. Ancak bu modelde hepsi bir arada yapılıyor. Örgüsü kolay olan patiği kısa sürede yapabilir ve görüntüsü ile görenleri mest edebilirsiniz hanımlar. Hatta yapıp satarak para dahi kazanacağınız değişik bir patik modeli olduğunu söyleyebilirim.

Bir başka anlatımlı patik modeli çalışmasından görüşmek üzere hanımlar. Kendinize iyi bakın iyi akşamlar. İyi kışlar.

kaynak : https://www.youtube.com/

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu