ÖRGÜ MEKTUP ÇANTA ŞEKLİNDE PATİK YAPILIŞI

Değişik örgü patik yapılışı

Güzel örgü patik çalışmaları ile birlikteyiz hanımlar. Bayanların örgü dünyası adlı youtube kanalında gördüğümüz ve çok beğendiğimiz bir modeli sizlerle de buluşturmak istedik. Gerçekten çok güzel ve yapımcısına çok teşekkürler.ÖRGÜ MEKTUP ÇANTA ŞEKLİNDE PATİK YAPILIŞI

Anlatımlı çalışmayı izleyeceğiniz video sonrası öğrenip, hemen yapmayı düşüneceksiniz. Kolay yapılan güzel bir model. Mektup şeklinde örgü modeli olup, yapılışında iki renk ip kullanıyorsunuz. Tığ işi bu güzel çalışmayı şiş işi de yapabilirsiniz.

Anlatımlı çalışmayı bitirdikten sonra giymeye kıyamayacağınızı da söylemek isterim. Dilerseniz bu çalışmaya düğme de ekleyebilirsiniz. Anlatımlı güzel örgü patik çalışmaları arasında değişik bir model olduğunu söylemek isterim.

mektup-canta-seklinde-patik-yapilisi

Mektup şeklinde örülüp, çanta şeklinde birleştirmeli olarak yapılan patik çalışmasını kolayca yapabilirsiniz. Örgü patik çalışmasını zorlanmadan yapabilir ve kısa sürede ortaya çıkarttığınız modeli birisine gösterdiğinizde hemen sizden isteyeceklerini de söylemek isterim.

Anlatımlı çalışma da takıldığınız bir yer olursa, video kanalında yorum yazabilir ve yapımcısı size nasıl yapacağınız hakkında yardımcı olacaktır. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Çok güzel bir çalışma yapmışlar. Bu tür çalışmaları görünce mutlu oluyoruz.

Mektup şeklinde patik

Mektup şeklinde patik çalışmasını ilk kez gördük. Sizde ilk kez gördüyseniz kaynak kanalda daha birçok güzel çalışmanın olduğunu söylemek isteriz. Onları da incelemenizi öneriyoruz. Gerçekten çok güzel ve öğretici video patik anlatımları bulunuyor. Öğrenebilir ve sizde kendinize yada çocuklarınıza yapabilirsiniz.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCD5epzowQqve5Z0DPr7neTg/videos

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu