ÖRGÜ PARMAKSIZ ELDİVEN YAPILIŞI

Örgü işi parmaksız eldiven

Örgü işi yapılan eldiven çalışmalarını ister motifli, ister düz örgü olarak yapsanız da her zaman şık olacaktır. Örgü işinden parmaksız eldiven yapımıyla alakalı Canım anne kanalında gördüğüm bu güzel çalışmayı sizde sevebilirsiniz.ÖRGÜ PARMAKSIZ ELDİVEN YAPILIŞI

Öğrenerek sizde kendinize veya çocuklarınıza harika örgü parmaksız eldiven örneği yapabilirsiniz. Örgü ile yapılan parmaksız eldiven çalışması sayesinde kendinize yada sevdiğiniz birisine de kalın yün ipten yapabilirsiniz.

anlatimli-orgu-eldiven-yapilisi

Örgü işi eldiven yapılışında tarif hem güzel hem de şiş işi yapılıyor. Tek renk veya motifli olarak da yapabileceğiniz bir çalışma. Örgü eldiven parmaksız olduğu için yapımı kısa sürüyor. Çünkü düz şekilde tamamlanacak.

Kısa sürede örgü eldiven modelini yaparak sizde kullanıma hazırlayabilirsiniz. Çocuk örgüsü veya yetişkin eldiven modelleri hazırlayabilirsiniz hanımlar.

Kaliteli bir çalışma olup, beğeneceğiniz gibi hemen altta benzer örgü eldiven örneklerinin de yapılışı karşınıza gelecek. Onlara da bakmadan geçmeyin derim. Hem güzeller. Hem de yapımı zor değil.

Kısa sürede öğrenip yapabilir ve sizde örgü parmaksız eldivenlerin sahibi olabilirsiniz. Yapılışı ile ilgili sıkıntı veya takıldığınız bir yer olursa yorum yazmayı unutmayın.

Örgüden eldiven yapımıyla alakalı çalışmaları her zaman sevmişimdir. Kolay yapılıyor ve kısa sürede bitince hemen elimize geçirip kullanmaya başlayabiliyoruz. Bu çalışma da işte onlardan birisi ve hemen öğrenerek yapsanız iyi olur.

kaynak : https://www.youtube.com/user/canimannetv/videos

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu