ÖRGÜ PONPONLU GENÇ KIZ BERESİ YAP

Örgüden ponponlu bere

Örgü işi çok güzel ponponlu bereler yapılabiliyor. Anne işleri kanalı da tam burada işimize yarıyor. Gerçekten çok güzel ve keyif verici örgüler paylaşmaktalar. Bizde sıkı takipçisiyiz ve bu güzel örgü kız bere modelinin yapılışını beğendik ve yapmayı denedik.

Yapımı zor değil. Tek renk örülüyor. Ponponla süslendiği için de adını buradan alıyor. Küçük sevimli kızlarınız çok sevecek. Yaparken keyif alacağınız bir örgü işi ve hazır kış ayındayız bence mutlaka denemelisiniz hanımlar.

Türkçe anlatımlı çalışmayı kısa sürede çözebilir ve modeli kavradıktan sonra yapmaya başlarsanız, sanırım 1 günde sıkı örgücü iseniz bitirebilirsiniz hanımlar.

ponponlu-genc-kiz-beresi

Güzel ve cici bir genç kızınız varsa mutlaka sarı yada pembe renk tonlarında bu güzel örgü bere çalışmasını yapmayı düşünmelisiniz hanımlar. Anlatımlı ve güzel olan çalışmayı Türkçe bir şekilde Anne işleri kanalı sayesinde sizlere sunuyoruz. İzleyip sizde hemen yapmaya başlayabileceksiniz.

Örgü işi genç kız beresi

Örgü bere yapımıyla alakalı daha önce de güzel ve anlatımlı çalışmalar paylaştık. Onlar da çok güzeller ve ilginizi çekebilirler. Beğeneceğiniz ponponlu örgü modelleri veya ponpon kullanılarak yapılan örgü işlerine ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi için yine youtube kanalını takip edebilir ve Anne işleri bölümünden diğer örgü modellerinin yapılışıyla ilgili çalışmalara erişebilirsiniz hanımlar. Bizden şimdilik bu kadar. İyi örgülü günler hanımlar.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCFhYvl19jsOeA6-LkEe4YvA/videos

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ÖRGÜ PONPONLU GENÇ KIZ BERESİ YAP için yorumda bulun

    ÖRGÜ PONPONLU GENÇ KIZ BERESİ YAP için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ÖRGÜ PONPONLU GENÇ KIZ BERESİ YAP için ilk yorumu yapabilirsin.