ÖRGÜ TUNUS İŞİ BAYAN PATİKLERİ

Birbirinden güzel tunus işi patik modellerine ulaştım. Yapımcısı olan Çiğdem Gül hanımın harika ürünleri olup, kendisini tebrik etmek istiyorum. Hepsi çok güzel ve kendisine facebook üzerinden ulaşarak sipariş verebilirsiniz.ÖRGÜ TUNUS İŞİ BAYAN PATİKLERİ

Tek tek inceleyeceğiniz patikler her biri değişik motiflere sahip ve el emeği göz nuru çalışmalardır. Beğendiğiniz modelleri yoruma yazın tartışalım. Yapımını gösteren çalışmaları henüz resmetmemiş.

Fakat kendisini takipteyim, yakın zamanda ondan anlatımları konusunda da bilgi isteyeceğim. Altta çiçekli tunus işi patik modeli, motifli patikler ve daha değişik desenli örgü patik örnekleri yer alıyor.

Hepsi çok güzel ve Çiğdem hanımı facebook adresinden takip ederseniz, kendisinin diğer özel çalışmalarına da ulaşabilirsiniz. Kendisine tekrar teşekkür etmek istiyoruz. Çok güzel çalışmalar ve özellikle nazar boncuklu tunus işi patik modelini çok beğendim. En kısa sürede kendisinden tarifini de isteyeceğim. Şimdilik kendinize iyi bakın hanımlar.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu