ÖRGÜ YAN BURGULU ÇOCUK ATKISI YAPIMI

Örgü atkı modellerini her zaman sevmişimdir. Yandan burgulu örgü atkı modeli olarak paylaşacağım bu modeli de çok seveceksiniz. 2 parça olarak yapılan çalışmanın anlatımını yazılı olarak değilde bulduğum öğretici video ile aktarmak istedim.ÖRGÜ YAN BURGULU ÇOCUK ATKISI YAPIMI

Yandan burgulu bere yapılışını öğrenerek sizde çocuklarınıza veya sevdiklerinize yapabilirsiniz. Sevgi hanımın anlatımından yararlanarak sizde örgü bere modelini kolayca yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Tığ işi bere modeli yapımı ve örgü şiş bere çeşitlerini buldukça yine sizlere sunmaya devam edeceğim.

Altta sizin için bulduğum sağlı sollu burgulu örgü modeli şiş ile anlatımı da yer alıyor. Öğrenerek sizde yapımını kolayca öğrenip hemen örmeye başlayabilirsiniz. Örnek resimlerin yer aldığı anlatım video şeklinde altta bulunuyor.

orgu-yan-burgulu-cocuk-atki-modeli
orgu-yan-burgulu-cocuk-atki-modeli

Atkı örme işleriyle ilgili çalışmaları araştırıyorum. Sitemizde bu konu üzerine birçok çalışma ve paylaşım yer alıyor. Türkçe olarak video veya kendi tariflerimden de yararlanarak sizde birçok örgüyü kolayca öğrenebilirsiniz.

orgu-yan-burgulu-cocuk-atkisi

Şimdilerde aradığım en güzel diyebileceğim atkı modeli ise çılgın hırsızlar atkı modeli yapımıdır. Çünkü duyduğum kadarıyla birçok çocuk artık annesinden örgü çılgın hırsızlar bere veya atkı örnekleri yapmasını istiyor. Bu yüzden bende kolları sıvadım ve bulur bulmaz içerik olarak hazırlayıp, sizlere sunacağım. Şimdilik anlatımlı videolarla sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

Sağlı sollu burgu örgü modeli öğrenin

Örgü atkılı bere yapılışı tarif burada

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu