ÖRGÜ YARIM ELDİVEN NASIL YAPILIR

Örgü yarım eldiven modeli

Örgüyle haşır neşirseniz mutlaka bu güzel çalışmayı da yapmalısınız hanımlar. Örgüden yarım eldiven örneğini yaparak çocuklara veya kendinize kullanabileceğiniz güzel bir eldiven modeli de yapmış olursunuz.

Örgütube kanalında bulunan bu muhteşem çalışmayı tığ işi yarım eldiven modeli olarak farklı çeşitlerine de ulaşabileceğinizi eklemek isterim. Yapımı kolay olan çalışma da yarım eldiven olarak yapacaksınız.

Parmakları olmayan bir eldiven modeli ve kolayca modeli kavradıktan sonra istediğiniz bir renkte yapabilirsiniz. Ben erkek çocukları için gri veya kahverengi eldiven modeli olarak yapılabileceği kanaatindeyim.

Örgü yarım eldiven modelini yaparak sizde örgü işlerinize bir yenisini de eklemiş olacaksınız hanımlar.

orgu-yarim-eldiven

Anlatımlı çalışmayı izleyerek kısa sürede renk renk eldiven modellerine sahip olmuş olacaksınız. Anlatımlı örgü eldiven modelini yaparak sizde çocuklara veya eşinize bu güzel çalışmanın aynısını yapabilirsiniz. Kış geçse bile yazın dahi kullanılabilecek güzel bir çalışma.

Hatta yapıp satarak para dahi kazanabilirsiniz hanımlar. Benzerlerini daha önce de sitemizde paylaşmıştık. Onları da mutlaka inceleyin derim. Şimdi anlatımlı yarım eldiven yapımı çalışmasının videosu ile sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCE7Xd-6RraZkicsHMtpTwag/videos

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ÖRGÜ YARIM ELDİVEN NASIL YAPILIR için yorumda bulun

    ÖRGÜ YARIM ELDİVEN NASIL YAPILIR için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ÖRGÜ YARIM ELDİVEN NASIL YAPILIR için ilk yorumu yapabilirsin.