ÖRGÜDEN ÇOCUK BOTU NASIL YAPILIR?

Örgü bebek botu yapılışı

Örgü işlerinin başında bebek örgüleri gelir. Bu çalışma da yine çocuk botu örgü ile yapılışı aktarılmış olup, seveceğiniz bir çalışma olacağını düşünüyorum. Bayanların örgü dünyası kanalında keşif ettiğim çalışmaya bayıldım.

Sizlerde sevecek ve hemen nasıl yapıldığını öğrenip, örgü çocuk botu çalışmasını yapmaya başlayabileceksiniz hanımlar. Yapılışı gayet kolay olan çalışmayı pembe ve beyaz iple başlıyorsunuz. Şiş işi örgü bot olup, kolayca yapabileceğiniz motifler içeriyor.

orgu isi cocuk botu
orgu-isi-cocuk-botu

Anlatımlı çocuk botu yapılışı çalışmasında yapacağınız çocuğun ayağının ölçüsüne göre örgüye başlamanız yeterli oluyor hanımlar.

Yapılışı zor gibi gözükebilir. Hatta örgüye yeni başlayanlar bebek örgüleri yapmak istedikleri için bu örgüyü gördüklerinde nasıl yaparım diye döner dururlar.

Ancak zor bir tarafının olmadığını söylemeliyim. Yapımı kolay olan çalışmayı izleyeceğiniz videodan tekniğini öğrenerek kısa sürede sizde yapabilirsiniz hanımlar.

Anlatımlı bebek örgülerinde olduğu gibi bu çalışmayı da tahmini 1 günde bitirebilirsiniz diye düşünüyorum. Çünkü bu tür örgüler uzun sürmemekle birlikte kısa sürede tamamlayarak hemen kullanmaya da başlayabiliyorsunuz.

Bebek örgülerinin başında patik, bere veya atkı gelir. Bu çalışmayı da yine arşivinize ekleyin derim hanımlar. Hem yapımı güzel. Hem de eğlenceli bir örgü çalışması olup, başkalarına da paylaşarak öğrenmelerini sağlayabilirsiniz.

Benzer örgü işlerini altta da bulacaksınız. Mutlaka onlara da bakın. Değişik örgü patik modelleri ve çocuk örgülerine her gün yenisini eklemeye çalışıyorum. Nasıl yapıldıklarına gelince gerek resimli gerekse videolu anlatımlarını önünüze getirmeye çalışıyorum hanımlar. Umarım beğendikleriniz aralarından çıkar. Kolay gelsin iyi örgüler.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCD5epzowQqve5Z0DPr7neTg/videos

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir Yorum

  1. Bebeklerimizden aldığımız ilham ile onların ayaklarına göre şekillenen patiklerimizle birlikte şimdi yeni bir nesli koşturmak adına geleceğimiz olan bebeklerimiz için çalışmaya ve üretmeye devam ediyoruz. Tamamen el yapımı olan patiklerimiz bebeklerimize sağlık ve konforu bir arada sunuyor. Tamamen yerli üretim olan ilk adım ayakkabılarımıza web sitemizden ulaşabilirsiniz. Bebeklerimize mutlu adımlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu