ÖRGÜDEN KOLSUZ KAZAK MODELİ YAPIMI

Yarasa kol kazak olarak da bilinen bu güzel modeli çok seviyorum. Çok değişiğini eskiden satın aldığımı hatırladım. Örgüden kolsuz kazak yapımı olarak adlandırdığım bu güzel çalışmanın nasıl yapıldığını pek tarif edemeyeceğim. Ancak beğendiğim bir örgü modeli olduğu için sizlere paylaşmak istedim.ÖRGÜDEN KOLSUZ KAZAK MODELİ YAPIMI

Örgü kazak modelleri kategorisinde bence ilk sırayı alması gereken bir örnek olup, yapımını bulursam ister resimli isterse de videolu olarak oluşturup, sizlere paylaşacağım. Bayanlar için örgü yarasa kol kazak yapımıyla ilgili çalışmaları inceliyor ve araştırıyorum.

Genç bayanların da kullanacağı güzel bir kazak modeli olup, altta model model resimleri yer alıyor. Detaylı anlatımını içeren bir çalışma bulunca sizlere anlatımlı olarak buradan yayınlayacağım. Şimdi sizleri örnek resimlerle kolsuz kazak örneği ile baş başa bırakmak istiyorum.

tig-isi-yarasa-kol-kazak-modeli-son-hali
tig-isi-yarasa-kol-kazak-modeli-son-hali

Her türlü kot pantolon veya etek üzerinde çok şık duracağını düşünüyorum. Sizde benim gibi düşünüyorsanız yorum bırakın tartışalım. Bence çok güzel bir kazak örneği ve bu tür çalışmalar yapıp satarak iyi paralar kazanılabilir.

Bayanlar için yapılan kolsuz kazak örneğinin yapılışını araştırıyorum. Bulur bulmaz sizlere sunup yayınlayacağım. İyi geceler.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu