ÖRGÜLÜ YARIM DÜĞÜM SAÇ MODELİ

Örgülü saç modeli

Özellikle düğün dernek işlerinde ihtiyacımız olan yeni bir saç modelidir. Bazen alal acele karar veririz ve çok kötü saç modelleri ile davetlere katılırız. Bu da bizi olumsuz olarak moralimizi bozar.

Sizlere bu yazımda çok güzel ve keyif verici bir saç modelinin yapılışını resimli anlatım olarak sunmak istedim hanımlar. İşinize yarayacağını düşünüyorum.

Gerek düğün, gerek davet, nişan, sünnet ve daha birçok yerde keyifle kullanabileceğiniz bir model. Bunu yaparken veya yaptırırken birisi mutlaka olmalı.

Yaparken yanlış yapmamak adına iki kişiyle yapsanız daha iyi olacak. Yapılışı zor değil. Karışık gibi gözükse de 5-10 adımda bu muhteşem saç modeline sahip olabilirsiniz kızlar.

orgulu yarim dugum sac modeli
orgulu-yarim-dugum-sac-modeli

Sizi hem genç, hem dinamik gösterecek güzel bir saç modeli. Yapımı zor değil. Keyif verici diyebilirim hanımlar. Eğer bu bana çok genç durur yaptıramam derseniz kızınıza gösterin. Mutlaka beğenecek ve yaptırmak isteyecek.

Bu arada kuaförünüze de gösterebilirsiniz. Anında kısa sürede bu modeli size yapacaktır. Örgü saç modelinin adı ise örgülü yarım düğüm saçı diye geçiyor.

Örgülü düğümlü saç yapımı

Yaparken zorlanacağınızı düşünüyorsanız veya farklı modelleri arıyorsanız, altta paylaştığım kaynak linke tıklayarak daha değişik örneklere de ulaşabilirsiniz hanımlar. Beğeneceğiniz güzel saç modellerini artık daha çok paylaşacağım.

Benim de işime yarıyorlar ve çok seviyorum. Şimdilik sizlere iyi günler diliyorum. Beğendiyseniz yorum bırakmayı unutmayın. Kolay gelsin kızlar.

source : https://www.sunkissedandmadeup.com/blog/

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu