ÖRGÜYE YENİ BAŞLAMA DERSİ

Yeni örgüye başlayanlar

Örgüye başlayanlar için paylaştığımız bu güzel çalışma hem eğitici hem de kolay yapılan tarafları ile beğeneceğiniz özellikler içeriyor. Yeni örgüye başlayanlara da tavsiye ettiğim güzel bir eğitim setidir diyebilirim arkadaşlar.ÖRGÜYE YENİ BAŞLAMA DERSİ

Şiş işi örgüye yeni başladıysanız ve henüz fazla bilginiz yoksa öğretici bu çalışma sayesinde sizde örgü dünyasına ilk adımlarınızı deneyimli bir örgücü olarak atacaksınız.

Örgüye yeni başlayanlar genelde lif örmekle başlar. Hatta sitemizde lif örme işi ile ilgili eğitici bilgiler de yer alıyor. Anlatımlı lif modeli yapılışı çalışmalarını hemen altta bulabilirsiniz arkadaşlar.

Örgü dünyasına yeni giriş yaptıysanız ve henüz şiş nedir? tığ işi nedir? veya tığ işi lif nasıl yapılır? gibi sorulara cevap arıyorsanız? hepsinin hazır cevabı altta yer alan videoda da yer alıyor. Kolayca öğrenip sizde yapabilirsiniz.

yeni orguye baslama derslrei

Örgüye başlama dersi olarak izledikten sonra ne yapacağınızı kolayca öğrenip, hemen örgü işleri yapmaya başlayacaksınız. Öğretici çalışma sayesinde eğitimi kolayca öğrenip, sizde örgü lif yapımı veya örgü işleriyle yapılan birçok örneği yada modeli kolayca yapar hale geleceksiniz hanımlar.

Anlatımlı örgü çalışmalarını videolu bir şekilde izleyerek kolayca öğrenebilir ve sizde harika örgü modelleri yapmaya başlayabilirsiniz. Öğretici örgü videolarını sitemizde fazlasıyla bulabilir ve diğer çalışmaları da kolayca öğrenebilirsiniz.

Örgüye başlama dersleri

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCE7Xd-6RraZkicsHMtpTwag/videos

SEN KAÇ PUAN VERİRDİN?
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın