ÖRGÜYLE SEPET YAPIMI

Örgü sepet yapılışı

Örgüyle yapılan sepet çalışmaları her zaman fıstık görünümü ile daha çok beğenilmektedir. Bu çalışmayı yapsam ne olur yapmasam ne olur? diyenler olabilir. Ancak örgüyle yapılan sepet modeli hem güzel görünüyor.ÖRGÜYLE SEPET YAPIMI

Hem de takı, yüzük, öte beri bir şeyler koymak için kullanılan güzel çalışmalardır diyebilirim. Örgüyle yapılan sepet çalışmalarını daha önce de resimli anlatım olarak size sunmuştuk. Bu çalışmayı Bayanların Örgü Dünyası kanalında keşif ettim ve beğendim.

Sizde öğrenip hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Anlatımlı örgü sepet çalışmasını kolayca kavrayıp, hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde hemen örgü sepet yapıp kullanmaya da başlayabilirsiniz. Tek renk yapılıyor.

Örgüden yapılan sepet çalışmalarını buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Amigurumi çalışmalarını da bu türde yapıldığını bilirsiniz. Kolay çalışmada takıldığınız bir yer olursa yorum bırakmayı unutmayın.

orgu-isi-sepet-yapilisi

Örgü işi sepet modelini kolayca yapabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Anlatımlı sepet örneğinde şiş işi de yapacağınız çalışmayı tığ işi sepet olarak yapmaya başlayabilirsiniz. Öğretici çalışmada videoyu izledikten sonra tığ işi sepet örneğini kolayca bitirip, kullanabilirsiniz.

Örgü işi sepet

Örgü sepet veya benzeri çalışmaların paylaşımları altta yer alıyor arkadaşlar. Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Çocuklara oyuncak kutusu veya mutfakta ekmeklik olarak da örgü sepet modelini kullanabilirsiniz. Örgüden yapılan çalışmalar hem güzel olur. Hem kısa sürer. Sepet çalışması da kısa sürüyor.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCD5epzowQqve5Z0DPr7neTg/videos

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu