PANÇO NASIL ÖRÜLÜR?

Kolay panço yapılışı

Örgü panço yapımıyla ilgili çalışmalar araştırıyordum ve karşıma Arzu hanımın güzel bir çalışması çıktı. Bu güzel anlatımlı çalışmayı sizde öğrenerek ve modeli kavrayarak hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Şiş işi panço yapılışında nasıl yapacağınız açıkça belirtiliyor. Öğrenerek sizde kız çocuklarınıza güzel pançolar yapabilirsiniz. Boyut olarak küçük yapıp bebek veya küçük çocuk pançoları da yapabilirsiniz.

orgu-panco-nasil-hazirlanir.
orgu-panco-nasil-hazirlanir.

Örgü panço yapılışıyla ilgili anlatımlı videonun dışında sitemizde daha önceden paylaştığımız anlatımlı resimlere de göz atmanızı isterim. Soğuk kış aylarında kullanacağınız güzel panço ile hem kıyafetlerinizde kombin niteliğinde değişiklik yaşayacaksınız. Hem de bu tür çalışmalar yapıp satış amaçlı üreterek harika paralar da kazanabilirsiniz.

Panço örgüsü yapımı

Pançoyu yaparken alt kısımlara ponpon yapmanızı da öneriyorum. Çünkü ben ponpon yaparak pançoya ponpon ekledim ve gerçekten çok şirin oldu. Pembe beyaz panço örgüsü yaptıktan sonra yine ponponları beyaz yapabilirsiniz. Arkadaşım ise hem pembe hem de beyaz ponponları ayrı ayrı yapmamı istedi. Ben sade yaptım ve gerçekten güzel oldu.

Arzu hanımda yine ponpona benzeyen fırfır şeklinde alt kısımlarını yapmış. Yine bağcık kısmını da siz isterseniz ponpon veya değişik şekilde yapabilirsiniz. Ben o kısıma da söylemesi ayıp 2 ponpon iliştirdim. Gerçekten şık durdu. Beğendiğim bir model ve önerdiğim çalışmadır. Yakın konu komşuma önerdim ve gerçekten çok beğendiler. Sizde beğendiyseniz yorumlarınızı bekliyorum hanımlar. Kolay gelsin.

kaynak : https://www.youtube.com/

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu