PARLAK TAŞLARLA FANUS SÜSLEME İŞİ

Parlak taşlarla süs yapımı

Evinizde boş fanus varsa ve onu kullanmıyorsanız? bence bu güzel çalışmayı yapmalısınız arkadaşlar. Benim akvaryum olarak kullandığım güzel küçük bir fanusum vardı. Onu parlak taşlarla süsledim ve şık bir süse sahip oldum diyebilirim. Parlak taşla süs yapmak hem kolay hem de zevkli.

Bu güzel çalışmayı mumluk olarak da yapıp evinizde dekoratif süs amaçlı kullanabilirsiniz. Yapımı hem kolay hem de kolayca bulacağınız malzemelerden yapılıyor. Hemen resimli anlatıma bakarak sizde ne yapıldığını çözebilirsiniz.

Malzemeler ;

  • Parlak taşlar.
  • Yapıştırıcı.
  • Fanus.
  • Mum.

Malzemeleri kendinize göre özelleştirebilirsiniz arkadaşlar. İlk olarak yapıştırıcıyı fanusa az bir şey sürün. Daha sonra taşlara sürüp tutturun. Tutturunca biraz bekleyin derim. Hemen düşmesin. Bu arada parlak taşları hobi marketlerde veya incik boncuk satılan yerlerden temin edebilirsiniz.

parlak tasla fanus sus

Parlak taşların boyutu önemli değil. Boncuk da kullanarak yapabilirsiniz. Yapımı kolay olan bu güzel dekoratif mumluk çalışmasını sizde kısa sürede yapabilirsiniz. Anlatımlı mumluk çalışmasını geliştirebilirsiniz.

Kolay yapılan bu tür güzel dekoratif süs çalışmalarını sitemizde bulabilirsiniz. Onları da inceleyin derim. Değişik ve güzel dekoratif süs çalışmaları buldukça yine sizlerle paylaşmaya devam edeceğim arkadaşlar. Kolay gelsin.

kaynak : https://diyshacks.com/15-best-dollar-store-decor-diys/15/

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu