PİRİNÇ ÖRGÜ TEKNİĞİ NASIL YAPILIR

Pirinç örgü tekniği

Örgü pirinç tekniğini öğreneceğiniz güzel bir çalışma ile birlikteyiz hanımlar. Örgü işlerinizde pirinç tekniğini kullanarak daha kolay ve hızlı örgüler ortaya çıkarabilirsiniz. Nako hizmeti olan ve güzel bir çalışma olan öğretici videoyu izleyerek sizde pirinç örgü tekniğini kısa sürede kavrayıp, örgülerinizde kullanmaya başlayabilirsiniz.

nako orgu pirinc teknigi
nako-orgu-pirinc-teknigi

Pirinç örgüsü olarak tekniği kavrayabilmeniz için anlatıcı hanfendi tüm ayrıntıları yaparak gösteriyor. Pirinç örgü tekniğinden yapılan kazak veya örgü süveterlerin güzel olduğunu daha önce ki paylaşımlarımızda görmüştük. Bu yazımızda paylaştığım çalışmanın da hemen üstteki örnek resminde elinde tuttuğu örgü pirinç örgü tekniğinden yola çıkarak yapılmış.

Pirinç örgü örneğinin tekniği

Anlatımlı çalışmayı videonun tamamını izledikten sonra öğrenebilirsiniz. Pirinç örgü örneğinin tekniği zor değil. Örgülerinizde kullanabilir ve çok güzel hırkalar, kazaklar veya bebek örgülerinde de kullanabilirsiniz. Önerdiğim bir teknik ve benzerlerini hemen altta bulabilir onları da inceleyebilirsiniz.

Anlatımlı pirinç tekniği nako örgülerinde daha çok tercih ediliyor. Örgü örneği çok güzel ve lif modeli yapabilirsiniz. Yada ördüğünüz bir kışlık kazakta da kullanabilirsiniz. Anlatımdan izleyerek yararlandım ancak henüz bu örgüyü kullanmadım. Fakat kullanmak isteyenler olabilir diye paylaşmak istedim. Benzer örgülerde görüşmek dileğiyle hanımlar. Bu modeli öğrenin ve modeli kavradıktan sonra yaptığınız kazakları bize facebook üzerinden gönderebilirsiniz. Sizin isminizle yayınlayabiliriz. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : https://www.youtube.com/

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu