PONPONLARDAN BANYO HALISI YAPIMI

Banyolar artık eskisinden daha özenli ve dekor gerektiren bir yer haline gelmiş olup, banyonuza rengarenk bir hava katmak için banyo halınızı kendiniz yapmaya ne dersiniz? Yumuşacık ponponlar ile rengarenk bir halı için sizlere ponponlardan banyo halısını yapımı konusunu anlatacağız. İşte detaylar…

ponponlardan paspas yapimi1

Öncelikle yün iplerden siz istediğiniz renkleri belirleyerek işe başlayabilirsiniz. Biz pembe, mavi ve gri renklerini tercih ettik. Siz banyonuzun renklerine hakim olan seçenekleri seçerek işe koyulabilirsiniz.

ponponlardan paspas yapimi2

İpleri temin ettikten hemen sonra bir tane banyonuzun boyutuna göre orta boyutta bir paspasa ihtiyacınız olacak. Tabi ki bunu da eski paspaslarınızı kullanarak temin edebilirsiniz. Ponponları ise elinize dolayarak yapabilir ve kolaylıkla ponpon haline getirebilirsiniz. Ponponları düzenlemek amacı ile de makas kullanmalısınız.

ponponlardan paspas yapimi3

Temin etmiş olduğunuz eski halının üzerine silikon tabancası yardımı ile yapmış olduğunuz ponponları renkli şekilde yapıştırmalısınız. Yapıştırma işlemini de bitirdikten sonra kurmasını beklemeli ve kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

ponponlardan paspas yapimi4

Banyonuza renklik katacak olan paspasınız hazır. Yumuşak ve şık görünümü ile misafirlerinizin ilgisini çekebilir. Ponponlardan banyo halısı yapımı konusun da dikkat etmeniz gereken nokta silikonla yapıştırırken dikkat etmeniz ve kurumadan kullanmamanız olacaktır. Kolay banyo halısı yapımına sahip olduğu için arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize de hemen yaparak hediye edebilirsiniz. Banyolarınız da aksesuarsız kalmasın istiyorsanız ve evinizin her yerinde şıklık ve tasarım bulunsun istiyorsanız hemen uygulamaya koyulabilirsiniz. Tabi ki sadece banyo için değil boyutlarını büyüterek her alanda kullanabilirsiniz.

Ponponlardan Banyo Halısı Yapımı Videosu; 

Video Kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCLvcTctSwxigIdKuUkWj94Q

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu