PONPONLU PEMBE PATİK MODELİ

Ponponlu bebek patiği

Ponpon kullanılan patiklerin her zaman daha güzel durduğunu söylemişimdir. Bu yazımda sizlere Örgü Tube kanalında gördüğüm harika bir çalışmayı birlikte yapalım demek istiyorum.

Ponponlu bebek patik modeli yapmak için anlatımlı videoyu izleyerek sizde kısa sürede bu güzel enfes çalışmayı öğrenip modeli kavradıktan sonra yapmaya başlayabilirsiniz. Anlatımlı ponpon patik çalışmasında şiş işi tek renk ip kullanıyorsunuz. Bazı kısımları için beyaz ip de kullanmak gerekiyor.

Ponpon bebek patik örneği olarak sitemizde daha önce de güzel paylaşımlarımız olmuştu. Resimli anlatım ve öğretici patik videolarına da ulaşabilirsiniz. Ponponlu bebek patikleri yapılışını öğrenip, sizde bebeği olanlara hediye amaçlı yapıp götürebilirsiniz.

Hatta çeyizlik olarak da torun sahibi olacaksanız da yapıp kenara koyabilirsiniz. Kırmızı veya pembe rengin güzel duracağı model de ponponları daha sonradan ilave edeceksiniz. Anlatımlı çalışma detay içeriyor zor değil hanımlar.

orgu bebek patigi ponponlu
orgu-bebek-patigi-ponponlu

Şiş işi bebek patik modeli çalışmasında örgüyü yani patiğin uç kısmını motifli yapılmış. Sizde modeli öğrenip kavradıktan sonra aynısını yapabilirsiniz. Kaç zincir çekeceğiniz ve kaç ilmekle başlayacağınızı anlatan bir tarif.

Kolay bir patik modeli ve benzerlerini altta da göreceksiniz. Ama bu daha bir güzel. Öğrenip sizde çeyizlik veya torun sahibi olanlara hediye amaçlı yapmayı düşünebilirsiniz hanımlar.

Ponpon patik modeli

Ponpon beyaz veya patiği beyaz yapıp ponponu pembe de yapabilirsiniz. Ponponlu örgüler her zaman çok güzel. Anlatım için buyurun hanımlar. Kolay gelsin.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCE7Xd-6RraZkicsHMtpTwag/videos

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu